Voľné pracovné miesta – SECOP, Zlaté Moravce

06.02.2022
SCM Global Electronics Planner
Mzdové podmienky (brutto): 1 800 EUR/month. The final basic wage component can be adjusted accordingly to individual skills and experience of selected candidate.
Secop s. r. o.Zlaté Moravce

06.02.2022
Účtovník / Účtovníčka dodávateľských faktúr
Mzdové podmienky (brutto): 950 EUR/mesiac. Základná mzda od 950,- € – uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.
Secop s. r. o.Zlaté Moravce

06.02.2022
Skladník – kárista, vodič VZV
Mzdové podmienky (brutto): Od 739 EUR/mesiac. Príplatky podľa ZP a kolektívnej zmluvy. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.
Secop s. r. o.Zlaté Moravce

06.02.2022
Inžinier kvality dodávateľov (SQE)
Mzdové podmienky (brutto): 1 300 EUR/mesiac. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu ponúkne aj vyššiu mesačnú mzdu.
Secop s. r. o.Zlaté Moravce

06.02.2022
Logista pre export
Mzdové podmienky (brutto): 900 EUR/mesiac. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu ponúkne aj vyššiu mesačnú mzdu
Secop s. r. o.Zlaté Moravce

06.02.2022
Procesný inžinier / Technológ
Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiac. Spoločnosť Secop zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj oveľa vyššiu mesačnú mzdu.
Secop s. r. o.Zlaté Moravce