Športový klub Nevidzany

zdroj / foto: 11. dec 2022 o 21:54 / mfacebook.com / Športový klub Nevidzany

Dorastenci pri svojej štvrtej účasti na Amsterdam Cup-e konečne brali zlato. Po dvoch bronzoch a jednom striebre prešli tohtoročným turnajom suverénne. Zo šiestich zápasov remizovali iba raz a vo finále porazili Čeľadice 3:0 po góloch Borisa Boďa, Matúša Turčeka a Dávida Tonku.

Brali aj individuálne trofeje – Martin Rumanko je najlepší hráč turnaja, Marcel Tatarkovič najlepší strelec a Boris Boďo členom all-stars tímu.

Trénerovi Beňadikovi Dvorskému chýbalo kvôli zraneniam a chorobám až šesť hráčov: Šimon Očadlík, Lukáš Ďurček, Ján Mášik, Adam Koprda, Denis Boďo a kvôli vážnemu zraneniu pár dní pred turnajom aj Bohumír Šabík. S dresom svojho parťáka zo stopérskej dvojice pózuje na fotke kapitán Denis Kráľ.

Hokejista Nitry zlomil sánku fanúšikovi Nitry. Kamaráti mu posielajú medailu

zdroj: 12. dec 2022 o 17:29 / mynitra.sme.sk / Martin Kilian ml.

„Bol som pri druhom spolužiakovi, ktorému po strkanici zapadol jazyk. Otočil som sa a videl Bohuša ležať pri stolíku časomeračov, bol som pri ňom jeden z prvých, strašne kričal a pod ním bola veľká kaluž krvi,“ povedal Matúš Turček o kamarátovi-spoluhráčovi, ktorého hokejista Nitra poslal na operačné lôžko. Nie tak dávno pritom on sám spieval nitrianske chorály…
Bohušove meno v sobotu nahlas kričala vrábeľská hala. Dorastenci Nevidzian si v šatni vyvesili dres s jeho dvojkou a domov mu poslali medailu.🥇
A incident z florbalu? Predmet vyšetrovania. Zhŕňame fakty, Molnár sa nevyjadruje.

Celý článok: