Zlatomoravecká nemocnica naplno rozbieha jednodňovú zdravotnú starostlivosť v odbore gynekológia

31.10.2022 / nemocnicazlatemoravce.agel.sk

Od 1. novembra 2022 Nemocnice AGEL Zlaté Moravce ponúka výkony jednodňovej zdravotnej starostlivosti aj v odbore gynekológia a pôrodníctvo. A aké sú najväčšie výhody? Krátky pobyt v zdravotníckom zariadení, rýchly návrat do domáceho prostredia a psychická pohoda pacientov sú najväčším benefitom zákrokov jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Zlatomoravecká nemocnica od 1. novembra naplno rozbieha výkony jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Táto oblasť zdravotnej starostlivosti v zlatomoraveckom okrese absentuje takmer 15 rokov. Operatívu, bez obmedzenia počtu výkonov,  Nemocnica AGEL Zlaté Moravce bude vykonávať každý pondelok pod dohľadom odborne erudovaného zdravotného personálu. Nemocnica pacientkam, okrem iného, ponúka nadštandardné služby v príjemnom, takmer rodinnom prostredí nemocničného zariadenia.  

„Veľkou výhodou pre pacientky je, že predoperačné vyšetrenia, interné aj anestéziologické, si budú môcť vykonávať v našej nemocnici,“ uvádza riaditeľka Nemocnice AGEL Zlaté Moravce MUDr. Nina Horniaková. Na tieto vyšetrenia sa môžu objednať na telefónnom čísle 037/6905 353.  „V deň výkonu operačného zákroku odporúčame skoré a ľahké raňajky. Následne pacientka ostáva nalačno,“ upresňuje Horniaková a zároveň dodáva, že „každopádne je potrebné dodržiavať odporúčania odosielajúceho lekára“.

Objednané pacientky nemocnica prijme v pondelok od 12 tej hodiny na 1. poschodí v pavilóne chirurgických disciplín. Pacientky sa môžu cestou indikujúceho lekára na gynekologické zákroky objednávať na mobilnom telefónnom čísle 0911 167 275 v pracovných dňoch v čase od 7.00 hod. do 15.30 hodiny.  

Jednodňová zdravotná starostlivosť v odbore gynekológia a pôrodníctvo

PCR ani Ag test nie je potrebný tak pri hospitalizácii, ako aj ošetrení v špecializovaných ambulancách nášho zdravotného zariadenia.
Povinnosťou aj naďalej zostáva prekrytie horných dýchacích ciest respirátorom FFP2 alebo FFP3.

Od 1. novembra 2022 zabezpečujeme výkony jednodňovej zdravotnej starostlivosti aj v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Operačný deň – pondelok. V deň operačného zákroku sú povolené skoré (o 6:00 hodine) a ľahké raňajky. Následne pacientka ostáva nalačno. Objednané pacientky sa hlásia o 12:00 hodine na 1. poschodí vpravo v budove pavilónu chirurgických disciplín. 

V areáli nemocnice zabezpečujeme aj kompletné predoperačné vyšetrenia. Objednávky predoperačných vyšetrení prijímame na telefónnom čísle 037/ 6905 353.

Objednávky na gynekologické zákroky, indikované cestou ošetrujúceho lekára (gynekológa), prijímame na mobilnom telefónnom čísle 0911 167 275 v pracovných dňoch v čase od 7.00 hod. do 15.30 hodiny.  


Výhodami sú:

  • predoperačné vyšetrenia v rámci nemocnice (interné, anestéziologické, iné)
  • minimálna doba hospitalizácie
  • skrátenie času práceneschopnosti 
  • skorý návrat do práce
  • možnosť využitia nadštandardnej izby
  • starostlivosť na vysokej profesionálnej úrovni
  • rodinné zázemie, komfort domáceho pohodlia