Bouldrovka Zlaté Moravce – Pretekárska sezóna 2022

zdroj / foto: 5. október | facebook.com | Bouldrovka Zlaté Moravce

Pretekárska sezóna 2022 ….máme za sebou náročný pretekový kolotoč, obzvlášť September plný Majstrovstiev dal zabrať, ale zvládli sme to. 13 pretekárov (2 chýbajú na foto pre chorobu) z HK Zlaté Moravce absolvovalo v priebehu roka celkovo 8 kôl slovenského pohára a 3 MSR dospelých a mládeže a 3 MSR detí. Čo nás trénerov najviac teší, je že máme skvelú partiu s tímovým duchom, ktorá sa navzájom podporuje a užíva si každý pretek s radosťou. Deti sa nám menia- zo štrbavých huncútov sa stávajú samostatní, zodpovední a cieľavedomí športovci, ktorých šport baví a robia ho srdcom, čo je na nich vidieť či na tréningoch alebo pretekoch (ale huncúti sú to stále, len už pomaly vyšší od nás 😃😅 ). Všetky víťazstvá, ktoré tento rok dosiahli, boli len takou čerešničkou na torte. Medaile, ktoré si priniesli z Majstrovstiev sú odmenou za ich drinu a vytrvalosť. Bola to najúspešnejšia sezóna v histórii klubu. 7 medajlí v jednom roku z MSR:

1x 🥇 – Timotej Ondrejka MSR v lezení na rýchlosť,
2x 🥈 – Lilly Valkovičová MSR v boulderingu a Viktória Sališová z MSR v lezení na rýchlosť U16 ,
4x 🥉– Miriam Petrovičová z MSR v boulderingu a Viktória Sališová z MSR v boulderingu, z MSR v lezení na obtiažnosť a MSR v lezení na rýchlosť za Ženy.

Snažíme sa našich lezcov viesť k všetkým 3 lezeckým disciplínam, aspoň do tých kategórii U16 lebo každá disciplína ich vie niečomu naučiť a vďaka tomu si naša mládež odnáša skvelé výsledky aj z celkového hodnotenia slovenského pohára:

🥈 – Viktória Sališová 🥈 Timotej Ondrejka, 🥉-Laura Balážová.

Želáme všetkým, aby im tá chuť a radosť vydržala, tréneri sme hrdí na celý tím, ste našim motorom a našou najväčšou motiváciou 👊😍

Lulu Krpec Sim SimKor Adam Photos

bo