Harmónia – CVČ s rôznorodými aktivitami pre deti a mládež

3. augusta o 17:35  ·

Kúpili sme si centrum. Že splnenie sna. Kúpili sme ho za 17.000 a na začiatok dali do toho ďalších 4.000 Spolu: 21.000

Sme zmierení a vedomí si toho, že sa nám to nikdy nevráti – riziko podnikateľa a uvedomelosť. Animátorom platíme na hodinu 10 e – vyždadujeme flexibilitu a hlavne vzťah k tejto práci a snahu vzdelávať sa. Letné tábory platíme animátorom študentkám 150 e na týždeň, pedagógovi, ktorý je hotový človek 200 e na týždeň. Všetky pokazené hračky nahrádzame novými, dokupujeme vždy hry, aktivity a spotrebný materiál.

Dbáme na poriadok a čistotu. Dbáme na dobré programy pre deti a preto majú animátorky k dispozícii zakúpiť si všetko, čo potrebujú na dané aktivity. Nešetrime na deťoch , na jedle, na ovocí …všetkého musí byť dostatok.

Faktúry platíme štvrťročne .. sú vo výške do 2.000 e. Bolo nám povedané, že pôjdu ešte vyššie. V lepšom prípade je aj 1.500 Začínali sme sumou 700 Faktúry sú hop alebo trop. Nikdy neviete koľko. Platíme percentuálne z celej spotreby školy.Naša požiadavka bola, aby sme platili fixné nájomné a len našu spotrebu s meračmi.Počas covidu a polročného zavretia centra sme plnohodnotne platili, neodpustili nám ani 10 centov. 6 mesiacov zavretí s faktúrami v ruke – ok, riziko podnikateľa.

Ak máte ktokoľvek záujem prebrať naše centrum. Predáme. Odpustime vám 4.000 e
(Robotnícka 25, Zlaté Moravce, Slovakia, 0907 269 115, harmonia.martis@gmail.com)

Ak nás niekto nazýva imelom na strome a že ako na nás dopláca, nech sa páči…je možnosť robiť to lepšie a inak. Matematika nepustí …vstupy 2, 50 , nejaké tie oslavy a nafúkanie balóna héliom a prenajatie centra na dve hodiny za 15 e , kam mohlo prísť 15 ľudí. Centrum sa začína rozbiehať , je na najlepšej ceste. Kto ho kúpite, stačí platiť škole položky, ktoré vám prinesú v obálke. Ale matematika vás nepustí.

Možno budete mať šťastie a našou vzburou zmenia svoj postoj. Takže prívrženci školskej logiky do toho. My možno odídeme, ale vy tu zostanete žiť s ľuďmi bez chrbtovej kosti. Do augusta fungujeme normálne, dokonca zvažujeme pre veľký záujem ešte jeden tábor. A potom sa uvidí.

Ďakujeme za povzbudenie, zvládneme to, nech to dopadne akokoľvek.
Ale Martišovci v kúte sedieť nebudú😁
Veľa šťastia nám ❤️

článok z 2. augusta 2022:
HARMÓNIA, Zlaté Moravce – čo sa to len deje? + vyjadrenia, diskusia…