Všetci sme tu kamaráti

30. mája o 21:02  ·

Občianske združenie VŠETCI SME TU KAMARÁTI v spolupráci s obcou Nevidzany Vás srdečne pozývajú na 6. ročník súťaže vo varení gulášu „Nevidziansky Gulášik“.

Každé súťažné družstvo obdrží servírovací kotlík, lopárik, drevo, chlieb, fľašu minerálnej vody a 10 ks tanierov, pohárov, lyžíc. Varenie sa začína o 11:30 hod. a končí o 16:00 hod. Vyhodnotenie bude o 19:00 hod.
Ako každý rok sa môžete tešiť aj na bohatú tombolu, kde prvá cena bude darčekový poukaz v hodnote 1000 € na dovolenku podľa vlastného výberu. Porota bude hľadať okrem najlepšieho gulášu aj najkrajšie vyzdobený stánok. Majitelia prvých troch najkrajších stánkov určite neostanú smädní a taktiež sa dostanú o krok vpred v ceste za vysnenou dovolenkou.
Občerstvenie pre hostí bude zabezpečené počas celého dňa formou bufetu, v ktorom pre Vás budeme mať pripravené pochúťky ako zabíjačková kaša, varená kukurica a samozrejme kotlíkový guláš.
Pre súťaživých návštevníkov sme pripravili súťaže s rôznymi disciplínami, kde si budú môcť vyskúšať svoju silu, rýchlosť a vytrvalosť. Nezabudli sme ani na najmenších, pre ktorých budú pripravené rôzne atrakcie, ako tanec s Klik-Klakom, maľovanie na tvár, súťaže, odmeny, ale aj možnosť zakúpiť si héliový balón, cukrovú vatu, popcorn či nachos. V areáli nájdete aj stánok s kávou, minipalacinkami a novinkou – plnenými Lavas Rolls. Zachladiť sa budete môcť ľadovou drťou, zmrzlinou alebo domácimi limonádami.
Počas varenia budú atmosféru dopĺňať rôzne spoločenské vystúpenia a do tanca bude počas celého dňa hrať náš nový dj – DJ pavi_ Jany. Po vyhodnotení najlepšieho gulášiku sa o skvelú zábavu postará STEFI & MATTO.
Vstupné bude dobrovoľné a výťažok bude venovaný na podporu futbalového klubu ŠK Nevidzany.

Nenechajte si ujsť najlepšiu a pravdepodobne aj najväčšiu gastronomickú súťaž v našom okolí.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Podujatie je realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.
https://www.facebook.com/events/686241052822326/?ref=newsfeed