Polícia SR – Nitriansky kraj 

21.04.2022  · NAŠIM KOLEGYNIAM „KĽAKLO“ SLUŽOBNÉ AUTO ROVNO NA DIAĽNICI. TAKTO PEKNE SA POĎAKOVALI VŠETKÝM, KTORÍ IM POMOHLI

„Touto cestou sa chceme úprimne poďakovať za rýchlu reakciu našim kolegom, ktorí nám pomohli dňa 13.04.2022, keď sme sa v rámci služobnej činnosti presúvali po ceste R1 smerom na Zlaté Moravce, kde došlo k poruche na našom služobnom motorovom vozidle, pričom vozidlo sa stalo nepojazdné.

Ďakujeme kolegovi z tiesňovej linky 158, práp. Mgr. Ivan Hollý a operačnému dôstojníkovi, ktorí promptne vyrozumeli kolegov z KDI KR PZ v Nitre ppor. Peter Šútor a ppráp. Mgr. Lukáš Ondruška a vyslali ich na R1 za nami, ktorí sa do pár minút dostavili na miesto a svoje vozidlo s výstražným znamením zastavili v bezpečnej vzdialenosti od nás, aby varovali ostatných vodičov pred prekážkou.

Ďalej ďakujeme kolegovi z oddelenia autodopravy CP KR PZ v Nitre npor. Branislavovi Felberovi za ochotu, ktorý sa po našom telefonáte ihneď bez váhania vydal na cestu za nami a taktiež ďakujeme zamestnancom odťahovej služby – poruchy vozidiel za rýchly a profesionálny prístup.

“MY TIETO MENÁ POZNÁME A VIEME, ŽE SÚ ZÁRUKOU KOLEGIALITY A VYSOKEJ PROFESIONALITY AJ VOČI OBČANOM. SUPER PRÁCA! 👏