Veronika Lešš Zaťková / 12.02.2022,

Moji drahí podporovatelia!

Chcela by som napísať, že vám veľmi-veľmi zo srdca ďakujem, no aj to „veľmi-veľmi“ je prislabé slovo.. Už ani neviem koľkokrát ste ma za posledných 48hod.od dojatia rozplakali..

V stredu 9.februára som ležala v posteli v stave maximálnej vyčerpanosti, nevládala som sa ani pohnúť,ani rozprávať (takéto stavy vďakabohu nemávam často,iba občas). So slzami v očiach som vnímala v srdci strach,ako by som ja vôbec zvládla cestovať do zahraničia, keď nevládzem ani vstať z postele. Jediné, čo som v tej chvíli vládala, bolo počúvať v rádiu omšu. A tam bol akurát žalm:

„PÁNOVI ZVER SVOJE CESTY A JEMU DÔVERUJ, ON SA UŽ POSTARÁ..

„Tak som to brala ako „odkaz z neba pre mňa“ a povedala Bohu: „Bože vidíš, aká som nemožná, totálne vyčerpaná. Koľko je vo mne strachu, že nebudem vládať ísť na liečbu a že nenazbierame dosť peňazí..No vieš čo? Ja sa tým už nechcem trápiť… VŠETKO TI TO ZVERUJEM A Z MOJICH PLIEC PRESÚVAM NA TVOJE..Ak je Dusseldorf Tvoja cesta, Ty to všetko zariaď..“

A odvtedy sa začali diať zázraky. Moja zlatá sestra zdravoťáčka má dopuje vitamínmi priamo do žily a ja som včera po 2 mesiacoch zvládla umyť riad!!!🙂

A ten najväčší zázrak ešte len prichádza….v štvrtok 10.2. som o 15.00 rozposlala správu s prosbou o pomoc najskôr len mojím priateľom. Neskôr som to zdieľala verejne na mojom profile na fb.. Nič viac sme nespravili. Žiadne verejné kampane sme ešte nestihli.

A je to neuveriteľné, no doteraz sa na transparentnom účte vyzbieralo neuveriteľných 52 000eur!!!!!

Vy to nemáte ako zistiť keďže účet ešte neni zverejnený, preto vám píšem…Tak takto vyzerá ZÁZRAK a musím povedať, že tentokrát ma Boh úplne dostal… Nieže predčil moje očakávania v tom,ako to riadi, no predčil ich miliónkrát…A ja sa cítim taká strašne vzácna. Pre neho aj pre vás…. ĎAKUJEM!!!!!!

V nedeľu odchádzam na 1.dávku do Dusseldorfu. Tak vás prosím o sprevádzanie v modlitbách, aby všetko dobre dopadlo a aby zabrala.

S láskou a vrúcnou vďakou
Vaša Veronika

Článok z 11.02.2022:
SÚRNE – pomôžme Veronike, prosí o pomoc…

Názov účtu: ZBIERKA NA LIEČBU-VERONIKA LEŠ
Č. účtu: SK06 0900 0000 0051 8738 4616
GIBASKBX

ZBIERKA NA LIEČBU-VERONIKA LEŠ – transparentneucty.sk

  • aktuálny stav na účte (17.02.2022 / 7:16 ) 208 726,45 €
  • – 6 832,55 € (16.02.2022, Dr Sahimbas Dusseldorf)