Lokalita: Banská Štiavnica
01.05.2024

Prenájom dovolenkových domov
Žijeme Ak premýšľate o tom ako stráviť dni voľna, víkend a chceli by ste navštíviť Banskú Štiavnicu, krásne starobylé mesto zapísané v Unesco , ubytujte sa v našich Tiny chatkách.

Nachádzajú sa v srdci CHKO Štiavnických vrchov v lese nad Banskou Belou. Chatky sú situované tak, aby ste mali výhľad na Štiavnické vrchy, Kalváriu a Sitno. Ak uprednostňujete relax pred mestským ruchom, večerné posedenie pri krbe s pohárom vína, alebo na vysunutej terase, tak ubytovanie v našich chatkách je to pravé riešenie.​

Naším prvoradým cieľom bolo vytvoriť ekologické ubytovanie, so šetrným prístupom k prírode, životnému prostrediu a prispôsobiť chatky prírode a nie prírodu chatkám. Pri výstavbe boli použité 100% prírodné a recyklované materiály. Chatky sú osadené nad zemou na vrutoch, aby sme minimalizovali zásah do prírody. Elektrina je zabezpečená pomocou fotovoltaiky zo slnečnej energie. Orientácia celého preskleného priečelia je na južnú stranu, aby v priebehu celého dňa bol dostatok svetla, tepla a krásnych výhľadov na panorámu Štiavnických vrchov.

Vybavenie chatiek: Naše chatky sú mezonetového typu. Na poschodí v galérii je manželská posteľ a v prízemí sa nachádza malý kuchynský kútik, rozkladacia sedačka so stolom, krbom, kúpelňa  a priestranná terasa, ktorá  poskytne posedenie pre štyri osoby.

Cena: ?
Viac info / foto / kontakt: facebook.com / instagram.com
Viac info / foto / kontakt: greenbela.sk