11.07.2023
ZNÍŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE rodinný dom na predaj

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj krásny veľký a priestranný rodinný dom v centre obce Žitavany, blízko Zlatých Moraviec, na pozemku o výmere 814 m2.

Rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

1.poschodie o výmere 125 m2: – vstupné zádverie, chodba, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s krbovými kachlami, spálňa, detská izba, kúpeľna s WC, sprchovacím kútom, rohovou vaňou a 2x umývadlom

2.poschodie o výmere 78 m2: – 4 izby + vstup do podkrovia

Tento dom je po celkovej rekonštrukcii v rokoch 2018-2020 (voda, elektrina, kúrenie, strecha, zateplenie a fasáda, odkvapy, okná, dvere, kanalizácia, atď). Dom je celý podpivničený, kotolňa s novým plynovým kotlom s úpravou TUV a 3 samostatné skladovacie priestory. Všetky IS, zavedený optický internet a televízia, studňa na pozemku. Pozemok je kompletne oplotený, s posúvnou elektrickou bránou. Dom sa predáva so zariadením a vybavením.

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii. Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
– kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti
– vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
– uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
– uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
– poradenstvo / vybavenie financovania / pomoc pri znaleckom posudku

Bližšie informácie, viac fotiek, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na tel. č. 0944 089 449 alebo prostredníctvom emailu dubiel@sharkreal.sk

Cena od: 178 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: nehnutelnosti.sk
Kontakt: Bc. Emília Dubiel / 0944089449

REALITY – viac ponúk