LOKALITA: Zlaté Moravce

15.12.2023
Komerčné a prevádzkové priestry v Zlatých Moravciach

Ponúkame Vám na predaj dve budovy s komerčno a prevádzkovými priestormi v obchodno – priemyselnej zóne v Zlatých Moravciach, koncepčne prepojené dvorom.

Budova 1 – je čiastočne podpivničená dvojpodlažná budova s využiteľnou povalou. V budove sa nachádzajú dva samostatné nebytové priestory so samostatným napojením na energie.Na prízemí je priestor o výmere 185 m2, so samostatným vchodom od ulice a s možnosťou využitia nakladacej rampy v zadnej časti budovy. Priestor bol využívaný ako prevádzka herne a neskôr reštaurácia, možné je však aj iné využitie. Na prvom nadzemnom podlaží je priestor o výmere 185 m2, ktorý je možné využiť na kancelárske účely, ale aj ako byt (4 izby, lodžia a príslušenstvo). Povala je dostupná z vnútra budovy a je možné ju upraviť na obytnú resp. nebytovú.

Budova 2 – je nepodpivničená prízemná budova s dvomi samostatnými nebytovými priestormi so samostatným napojením na energie.

Pozemky majú rozlohu 830 m2, pričom z toho stavby tvoria cca 450 m2, ostatné je dvor a parkovanie.V prípade záujmu možná obhliadka – volajte na t.č. 0903 150 158
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.

CENA: 569 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk