LOKALITA: Piešťany

27.11.2023
Na predaj krásny bungalov s prírodným bazénom v Piešťanoc

SHARK REAL Vám ponúka na predaj krásny 5izbový bungalov s krbom, krytou terasou, záhradným domčekom so saunou, prírodným bazénom a krásnym pozemkom o rozlohe 850 m2 s dávkou potrebného súkromia…

Dom bol skolaudovaný v roku 2007. Dispozičné riešenie domu je 5 +1 + samostatné WC a 2 kúpeľne s wc. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou s výstupom na terasu, samostatné WC, hosťovská izba so samostatným východom na terasu a záhradu s kúpeľňou so sprchovým kútom a wc, pracovňa, spálňa s vlastným šatníkom a veľmi priestranná kúpeľňa s wc.

K domu prislúcha aj priestranná garáž.Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu a kanalizáciu.V dome je nainštalovaný alarm.

Podstatnú časť roka pravdepodobne strávite v záhrade, ktorá ponúka nespočetné množstvo možností. Iste oceníte aj veľmi priestrannú letnú kuchyňu, ktorej súčasťou je ohnisko na opekanie, udiareň a varná doska na varenie. Letná kuchyňa je krytá a pohodlne sa do nej zmestí 10 osôb na príjemné posedenie s následnou fínskou saunou.

V záhradnom domčeku nájdeme okrem kosačky a záhradného náradia aj technické vybavenie prírodného bazéna s dvojitou filtráciou, ktoré je skvelým prvkom záhrady. V rohu záhrady nájdete aj priestor prispôsobený možnosti zapálenia krbu, kde môžete s rodinou či priateľmi tráviť teplé letné večery. V záhrade je aj miesto so sieťou na futbal alebo volejbal. V záhrade je však dostatok miesta aj na iné aktivity, podľa vlastných predstáv.

Viac fotografií na vyžiadanie.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ Novostavba…
+ Prírodný bazén, letná kuchyňa…
+ Slnečný pozemok s orientáciou na západ…
+ Príjemné prostredie v lukratívnej štvrti…
+ Príjemní susedia…
+ Kompletná občianska vybavenosť…

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií.Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na tel. č. 0909 139 866 alebo na e-maile: sharkreal@sharkreal.sk


CENA: 595 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: nehnutelnosti.sk

REALITY – viac ponúk