Lokalita: Bratislava-Záhorská Bystrica, Tešedíkova ulica.
20.05.2024
Krásny veľký 6-izbový dom s veľkým pozemkom Záhorská Bystrica

V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame krásny 6-izbový rodinný dom s garážou v lokalite Bratislava-Záhorská Bystrica, Tešedíkova ulica.

Tento krásny útulny dom sa rozprestiera na pozemku 643m2. Úžitková plocha domu je 215 m2, z toho zastavaná plocha domu je 119m2 bez terás. Dom je postavený z kvalitných materiálov, tehly Vinnerberger, na strechu bola použitá škridla značky Bramac.
Skolaudovaný bol v roku 2007. Dom má vpredu udržiavanú okrasnú záhradu, a vydlaždenú prednú terasu, na ktorú sa dá výjsť z obývačky. Keďže je predná terasa otočená na juh, zabezpečuje slniečko skoro po celý deň, aj vyhrievanie obývačky.

Vzadu sa nachádza úžitková záhrada s ovocnými stromami, viničom a záhonom na pestovanie sezónnej zeleniny. Tiež je tu dostatočný priestor na bazén. Na zadnú záhradu sa dá výjsť cez bočnú terasu cez franúzske okno, čo zapezpečuje maximálny komfort a súkromie. Terasa je vydláždená a tieni ju višňa, je tu možnosť zastrešenia terasy. V zadnej záhrade nájdete šikovný záhradný domček na náradie.

Dispozícia domu:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba so vstavaným šatníkom a vstavaným botníkom. Z nej je prístup do spodnej kúpeľňe so sprchovacím kútom, WC s bidetom a veľkej špajze. Dominantou prízemia je veľká obývačka s krbom a francúzskym oknom, ktorá je prepojená s kuchyňou. Obe miestnosti majú výstup na terasu. Ďalej sa tu nachádza hosťovská izba.
Na poschodí sú 3 izby plus menšia pracovňa, samostatná kúpeľňa s dvomi umývadlami, sprchovacím kútom, masážnou vaňou a samostatné WC. V oboch kúpelniach boli menené sprchovacie kúty v auguste 2021.  Detská izba a spálna majú balkón. V hornej spálni a dolnej hosťovskej izbe sú urobené vstavané skrine na mieru po celej šírke izby.

Kúrenie je podlahové na oboch poschodiach, nový plynový kotol bol menený túto jar ( používaný na kúrenie a ohrev teplej vody), na varenie sa používa plyn a elektrická rúra, EZS, na zavlažovanie sa používa obecná voda, v dome je kanalizácia a optický internet. Elektrické rolety sú na všetkých  oknách a dverách. Dátová štruktúrovaná kabeláž v celom dome.

Parkovanie:
Garáž pre 1 auto s odkladacím regálom a úložným priestorom nad garážou, tri miesta na parkovanie vo dvore vedľa domu. Aj nad garážou je podkrovný odkladací priestor na výšku 2metre.

Celkové náklady na dom sú: plyn, kúrenie, teplá voda, varenie –  110 eur, 49 eur elektrika, elektrické rolety na všetkých oknách na prízemí aj na poschodí aj dverách,24 eur voda,16 eur optický internet.

Pozrite si našu 3D obhliadku: my.matterport.com

V blízkom okolí je výborná občianska vybavenosť, obchody, škôlka, jasle, plus reštaurácie. Veľkou výhodou je aj, že ste blízko centra a pritom na konci ulice, čo Vám zabezpečí dostatočné súkromie. Potešia aj nadšandardné vzťahy so susedmi.

Naša spoločnosť poskytuje služby realitného sprostredkovania a poradenstva už viac ako 15 rokov.
Ing. Dagmar Kubíková – WFG reality, s.r.o.
– realitná maklérka, hypotekárna špečialistka
tel: +421915274177
email: kubikova@wfg.sk

Cena: 625 000,-€
Viac info / foto / kontakt: wfg.sk
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk