LOKALITA: Beladice

13.12.2023
Predaj modernej novostavby v obci Beladice

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadčasovo riešenej a luxusne upravenej 4-izbovej rodinnej nehnuteľnosti, ktorá pôvodne disponovala 5 izbami. Tento dom sa nachádza v atraktívnej lokalite v obci Beladice, vzdialenej len 15 minút od Nitry alebo Zlatých Moraviec s výborným napojením na diaľnicu R1 smer Nitra – Bratislava alebo Banská Bystrica.

Nehnuteľnosť sa rozprestiera na pozemku o výmere 659 m2 z čoho je zastavaná plocha 142m2. Ponúka úžitkovú plochu 154 m2, na prízemí vás privíta vstupná chodba, ktorá vedie do priestranného a vzdušného obývacieho priestoru spojeného s kuchyňou. Tento otvorený priestor je ideálny pre rodinné posedenia a spoločenské večery. Z obývačky je priamy výstup na slnečnú terasu o rozmere 24 m2 , kde si môžete vychutnať svoju rannú kávu alebo relax po dlhom dni. Na prízemí nájdete tiež WC, jednu izbu, ktorá môže slúžiť ako hosťovská alebo pracovňa, a prechod do garáže s technickou miestnosťou s rozlohou 25m2.


Na prvom poschodí sa nachádza veľká spálňa, ktorá vznikla spojením dvoch pôvodných izieb, čím vznikol naozaj veľkorysý priestor pre váš odpočinok. V spálni je tiež šatník a pochôdzna terasa o výmere cca 24 m2. Ďalšia izba na tomto poschodí môže byť využitá podľa potreby novej rodiny. Pokiaľ by ste mali záujem o viac izieb, existuje možnosť spálňu opäť rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Nachádza sa tu aj samostatné WC a kúpelňa, ktorá je premyslená do každého detailu.


V celom dome sú položené kvalitné talianske veľkoformátové dlažby a obklady, sanita, interiérové dvere a vonkajšia zámková dlažba. Teplo zabezpečuje teplovodné podlahové kúrenie v celom dome. Pre bezpečnosť a komfort je predpríprava na alarm, kamery, vonkajšie žalúzie, klimatizačné jednotky.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete + optika.

Na dome sa nachádza ťarcha s výhodným úrokom, ktorú je možnosť prevziať na nového majiteľa.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

CENA: dohodou
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk