LOKALITA: Slovenský Grob

04.11.2023
Na predaj nadštandardný rodinný dom s bazénom a wellnessom

Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj NADŠTANDARDNÝ NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM /kolaudácia 2012/ postavený priamo majiteľom v lokalite Slovenský Grob na ulici Mojmírová.

Dom má jedno podlažie, celková zastavaná plocha je 354 m2 a nachádza sa na PEKNOM 837 m2 trávnatom pozemku plnom zelene. Celková plocha domu vrátane príslušenstva je 389 m2, z toho úžitková plocha je 294 m2 (dom 214 m2, 2 PRESTREŠENÉ TERASY 45 m2, ÚLOŽNÝ PRIESTOR nad garážou 35 m2). Na pozemku sa nachádza samostatné WELLNESS so saunou a masážnou vírivkou (20 m2), ZÁHRADNÝ ALTÁNOK s kuchyňou, plynovým grilom, krbom a sedením (16 m2) a BAZÉN s protiprúdom a s posuvnou strechou (40 m2). Súčasťou domu je aj samostatná praktická DIELŇA (19 m2).

Na streche wellnessu sa nachádza ZELENINOVÁ ZÁHRADKA a v jeho blízkosti je DETSKÉ IHRISKO vrátane trampolíny a záhradnej siete.Interiér domu pozostáva z PRIESTRANNEJ OBÝVACEJ IZBY s KRBOM prepojenej s MODERNOU KUCHYŇOU a JEDÁLŇOU, z ktorej je východ na zasklenú TERASU. Okrem SPÁLNE s veľkým šatníkom a kúpeľňou, v ktorej je vaňa, sprchový kút a wc, má dom DETSKÚ IZBU, PRACOVŇU, HERŇU a HOSŤOVSKÚ IZBU.

Dom disponuje ešte ďalšou kúpeľňou s rohovou vaňou a sprchovým kútom a tiež samostatným wc. V predsieni sa nachádza vchod do garáže, technickej miestnosti a v kuchyni vstup do komory.GARÁŽ je pre 2 autá a zároveň 2 ďalšie PARKOVACIE MIESTA sú vytvorené pred garážou. Brána na dome ako aj na garáži má AUTOMATICKÉ OTVÁRANIE na diaľkové ovládanie.

Výhody:
❶ Priestranný dom 389 m2
❷ Postavený priamo majiteľom
❸ Bazén
❹ Wellness
❺ Záhradný altánok
❻ Krb
❼ Klimatizácia
❽ Zasklená terasa
❾ Garáž pre 2 autá

Cena od: 637 000 €
Viac info / foto: axisreal.sk

RNDr. Michal Sárkány
0908 998 938
michal@axisreal.sk

REALITY – viac ponúk