LOKALITA: Dudince

18.03.2024
Penzión s luxusným wellness centrom + Reštaurácia u Mlynárky

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Penzión U Mlynárky s bazénom, luxusným wellness centrom + samostatná zabehnutá Reštaurácia u MlynárkySzilárd Jánosfalvi – KN Reality Vám ponúka na predaj zabehnutý Penzión U Mlynárky s bazénom, luxusným wellness centrom v Dudinciach.Krásne prostredie pre prázdninujúce rodinky, romantické páriky, wellness fanušíkov či biznis klientelu unikajúcu každodennému stresu v Dudinciach. Hostia sú unesení mimoriadnym pocitom tepla a komfortu v exkluzívne zariadených apartmánoch a izbách.

Penzión je tiež ideálnym miestom pre firemné stretnutia, semináre, školenia, firemné večierky alebo svadby vo vynikajúcej lokalite Dudiniec.

V štýlovom wellness centre na prízemí penziónu sa nachádza krytý bazén (12×6 m, 28 °C), ktorý je v letných mesiacoch prepojený s terasou. Pýchou wellness zóny je potom saunový svet s fínskou, bylinkovou, aroma a infra saunou, rímskym parným kúpeľom, laconiom (suchá rímska sauna), amazonským dažďom, vodnou cestou, Kneippovým chodníkom a ľadopádom + samozrejme aj masážne príležitosti.

V penzióne sa nachádza
– 21 izieb Komfort
– 2 apartmány Family
– 1 izba Lux
– 1 apartmán lux
– 1 prezidentský apartmán – 130m2
– plne vybavená konferenčná miestnosť
– reštaurácia + bar
– výťah

Hneď vedľa Penziónu sa nachádza zabehnutá Reštaurácia u Mlynárky s tradičnou, chutnou Slovenskou kuchyňou. Zastavaná plocha reštaurácie je 205 m2.Zastavaná plocha penziónu je 1065 m², pričom úžitková plocha je 4200 m², plocha pozemku je 3563 m2.

Pred objektom sa nachádza parkovisko pre hostí, Okolie hotela je veľmi tiché.Iba 300 metrov vzdialené je Kúpalisko Dudinka.Pešia zóna Dudiniec je vhodná na korčuľovanie, prechádzky, jogging. Okolité prostredie je vhodné na turistiku, oddych a relax v prírode.V prípade záujmu Vás nehnuteľnostou radi prevedieme a vieme Vám poskytnúť všetkú dokumentáciu, vrátane pôdorysov


Cena: 1 280 000 €
Viac info / foto: bazos.sk

REALITY – viac ponúk