02.11.2023
Na predaj pekný 4 izbový rodinný dom 1278 m2 – výborná lokalita Topoľčianky

Predtým ako si pozriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video:

TUreality ponúka na predaj zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom v obci Topoľčianky, okres Zlaté Moravce. Nehnuteľnosť disponuje veľkou záhradou 1278 m2, ktorá svojou dispozíciou a rozlohou interiéru spĺňa nároky pre viacčlennú rodinu. Dvojpodlažný rodinný dom bol postavený z kvádru v 80 tich rokoch.Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: elektroinštalácia, kuchynská linka, rozvody vody, odpady, sanita kúpeľne a WC, podlahy, interiérové dvere, plastové okná , vchodové dvere, nové kúrenie- radiátory + kotol, biokrb, strecha- pozinkovaný plech.

Dom sa predáva čiastočne zariadený, poprípade možná dohoda.DISPOZÍCIA DOMU: zádverie so schodiskom do obytnej časti a so schodiskom do pivničných priestorov.Obytná časť domu: veľkorysá priestranná chodba so vstupom do jednotlivých izieb, obývačka spojená s jedálňou, kuchyňa, spálňa s výstupom na balkón , 2 x detská izba, kúpeľňa spojená s toaletou.Energetický certifikát nebol predložený.

Lokalita, v ktorej sa dom nachádza má výbornú občiansku vybavenosť a to: MŠ, ZŠ, potraviny, zdravotné stredisko, detské ihrisko, park a iné doplnkové služby ako je kaderníctvo, kozmetika..Lokalita je ideálna pre rodiny s deťmi.

Pre viac informácii a obhliadku ma kontaktujte +421 41 3217 800 , alebo email: martisova@tureality.sk.

Virtuálna prehliadka: my.matterport.com

Cena od: 185 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: tureality.sk

REALITY – viac ponúk