03.11.2023
Na predaj priestranný rodinný dom v Topoľčiankach

SHARK REAL ponúka na predaj krásny priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Topoľčianky, neďaleko Zlatých Moraviec.

Tento dom dispozične pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a pivnice, ktorá je pod celým domom. Vstupuje sa pár schodmi vstupnými bezpečnostnými dverami do priestrannej chodby s úložným priestorom. Ďalej sa vstupuje do haly, ktorej súčasťou je presvetlená obývačka s funkčným krbom, jedálňou a schodiskom. Obývačka je čiastočne prepojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi a jedálenským stolom. Na prízemí sa nachádza hosťovská izba a priestranná kúpeľňa s toaletou a technická miestnosť. Na poschodie sa vchádza drevenými schodmi na mieru. Nachádza sa tu taktiež kúpeľňa, ktorá disponuje rohovou vaňou, umývadlom a toaletou. Na chodbe je druhá samostatná toaleta. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dve spálne a šatník. Hlavná spálňa disponuje balkónom ako stvoreným na príjemné posedenie s výhľadom do dvora.

Rodinný dom disponuje úžitkovú plochou pre nadzemné podlažia 200 m2. Pozemok, na ktorom leží má rozlohu 500 m2.

Pivnica je taktiež v obývateľnom stave s úžitkovou plochou cca 60 m2. Nachádzajú sa tu tri miestnosti, ktoré možno využívať ako herňu, posilňovňu či iný spoločenský priestor. Nachádza sa tu tiež toaleta a umývadlo.

Exteriér domu je krásne udržiavaný s okrasnou záhradou. Nachádza sa tu krytý altánok s priestorom na posedenie a grilovanie. V zadnej časti sa nachádza záhradný domček na odkladanie náradia či záhradného nábytku. Majitelia v letnom období využívali vírivku, na dvore je však dostatočný priestor aj na vybudovanie bazénu. Zavlažovanie je automatické.

Dom disponuje všetkými inžinierskymi sieťami, plyn, elektrina, obecná voda. Kúrenie je ústredné plynové pomocou radiátorov. Odpad riešený kanalizáciou. Na dvore sa nachádza aj studňa.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ Priestranný slnečný dom
+ Lukratívna poloha
+ Rýchla dostupnosť do mesta aj na diaľnicu
+ Nerušené bývanie
+ Kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti

Nehnuteľnosť sa nachádza v oblasti, ktorá je známa viacerými významnými miestami ako Národný žrebčín Topoľčianky s dostihovou dráhou, vinárne Château Topoľčianky, Kaštieľ a zámok Topoľčianky s veľkým parkom, Hipologické múzeum Topoľčianky, taktiež je neďaleko obce situovaný Pstruhový raj a Zubria zvernica, vhodné na relax.

V obci je kompletná občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, pošta, základná a materská škola, potraviny, reštaurácie, kaviarne a pod. Vo vzdialenosti 5 min. autom je mesto Zlaté Moravce, 10 minút diaľnica smer BA/BB alebo do polhodiny vzdialené krajské mesto Nitra.

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii.Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:- kompletný právny servis spojený s predajom

Cena od: 265 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: tureality.sk
Kontakt: Bc. Emília Dubiel – Shark real s.r.o. / 0944 089 449

REALITY – viac ponúk