LOKALITA: Zlaté Moravce, Vionovce

07.03.2024
PREDÁM 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM – ZLATÉ MORAVCE

Ponúkam na predaj 4-izbový rodinný dom v Zlatých Moravciach. Dom sa nachádza v tichej lokalite Vionovce. Prístupová asfaltová cesta. Plocha pozemku je 614m2. Zastavaná plocha je 169m2, úžitková plocha je 132m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2017.

Materiály použité pri stavbe: tehla 300, izolácia – polystyrén 200, strešná krytina Tondach, okná 3-sklo Fenestra, HST Portál.

Interiér:
vstupná miestnosť, WC, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, jedáleň, 2 detské izby, kúpeľňa, technická miestnosť, spálňa, šatník, chodba.Všade v dome je elektrické podlahové kúrenie a dlažba. Každá izba má vlastný termostat, klimatizácia, solárny ohrev, slúžiaci ako zdroj teplej úžitkovej vody.

Exteriér:
záhradný domček, detský domček so šmykľavkou, bazén s prekrytím, palmy, olivovník, ďatľovník, priestranná terasa, kúpacia kaďa, vyvýšené záhony, ovocné stromy, trávnik, sieťky proti krtkom, závlaha trávnika, elektrická brána, bezpečnostné kamery, vonkajšie exteriérové žalúzie.

Tento dom je pripravený na okamžité nasťahovanie a ponúka Vám príležitosť zažiť pohodlné a moderné bývanie v pokojnom prostredí. Cena 310 000€. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

CENA: 310 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk