18.07.2023
Rodinný dom, výrobný objekt/hala na jednom pozemku 8663 m2

Na predaj polyfunkčný areál v strategicky veľmi zaujímavej lokalite Zlaté Moravce – Prílepy, len 5 min. od rýchlostnej komunikácie R1 s dialničným privádzačom na obidva smery. Vzdialenosti :
Zlaté Moravce – 4 km
Nitra – 28 km
Banská Bystrica – 90 km
Bratislava – 110 km…

Rovinatý,upravovaný, pravidelne udržiavaný areál sa nachádza na pozemku s rozlohou až 8 663 m2. Možnosť bývania aj podnikania v jednom. Vzhľadom k rozlohe pozemku, rovnému reliéfu, rozsiahlym asfaltovým plochám a vybudovaným inžinierskym sieťam ponúka tento areál širokú škálu využitia. Bezproblémové je tiež pokrytie všetkých komunikačných kanálov a internetu. Či už podnikáte v oblasti autodopravy a logistiky, výroby alebo v sfére služieb, budete tu mať istotu stabilného zázemia.

Na priemyselnej časti pozemku sa nachádza výrobná hala o rozlohe 530 m2 s priľahlými skladovými a hospodárskymi budovami s celkovou zastavanou plochou 280 m2 . Budova, s výškou stropu 3-4,5m, je plynofikovaná a vybavená kladkovym žeriavom. Samozrejmosťou sú reprezentatívne a kancelárske priestory a WC. Súčasťou je aj certifikovaná a schválená lakovacia kabína (objekt bol v minulosti využívaný ako autoservis).

Samotný dom ponúka obytné priestory o rozlohe 257 m2 . Dom je vykurovaný podlahovým kúrením na plyn s možnosťou využitia teplovzdušného krbu na drevo. Priestranná garáž s carportom poskytuje priestor pre tri autá. Jej súčasťou je aj samostatná miestnosť s plne vybavenou posilňovňou. Úžitková plocha 77m2. Garáž a dom obklopuje veľkorysú terasu s krbom, bazénom a jazierkom s rybníkom. Odsadenie domu ďalej od ulice, ako aj vlastná príjazdová cesta, zabezpečujú vysokú mieru súkromia a pokoja. Celistvosť pozemku dopĺňa ovocný sad a vlastná artézska studňa. Počas vegetačného obdobia poskytuje širokú škálu tunajších ovocných plodín. Kompletne oplotený areál s možnosťou expanzie a prikúpenia priľahlých pozemkov.

Zaujímavá príležitost z investičného hľadiska – možnosť ďalšej výstavby – bývanie, podnikanie, ubyt.zariadenia, agroturistika…. Oplatí sa vidieť V blízkom okolí veľa zaujímavých vecí aj z hľadiska turistiky – zámok Topoľčianky,národný žrebčín Topoľčianky,Zubria zvernica,arborétum Mlyňany…

NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Naše hypotekárne centrum Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho úveru na kúpu danej nehnuteľnosti.


Cena od: 757 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: realitybemi.sk

Na predaj rodinný dom, výrobný objekt/hala na jednom pozemku (Polyfunkčný objekt)