LOKALITA: obec: Nová Sady / Okres: Nitra

22.01.2024
Romantický domček v príjemnom tichom prostredí

Jedinečný romantický domček pripomínajúc chalupu v tichom prostredí v obci Nové Sady si hľadá nového majiteľa. Pokoj, ticho, kľud a spev vtákov je to jediné čo na dvore tejto romantiky budete počuť. Domček bol postavený v roku 1906 a je umiestnený vo veľmi peknom prostredí v tichej časti obce mimo hlavnej cesty. Okolie pozemku skrášľuje okrasná záhrada, zelený trávnik. Vysoké stromy, tuje a kríky zaručujú úplné súkromie. Dom nemá ani z jednej strany susedov. Je umiestnený ako posledný domček v slepej uličke. Prostredie je fakt krásne a tiché.

Domček pozostáva z 2 izieb, menšej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a v zadnej časti je kôlnička. Má dva vstupy. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Je postavený na pozemku o rozlohe 2205m2. Za domom sa nachádza rozľahlý pozemok, ktorý je využiteľný na rôzne účely alebo záhradkárčenie. Dom je napojený na vodu, elektriku, plyn a žumpu. Na pozemku sa nachádza aj studňa, ktorá je využívaná hlavne na polievanie záhrady.

Domček je ideálny pre chalupárov a ľudí, ktorí ocenia túto nádhernú historickú chalupu. Pri dome sa nachádza lesík, ktorý je stvorený na menšie prechádzky a prechádza sa ním až do vedľajšej časti obce. V obci Nové Sady je plná občianska vybavenosť. Je vzdialená od Nitry približne 15minút, od Bratislavy 70minút a od Piešťan 30minút.

CENA: 144 900,-€
Viac foto / info / kontakt: romantickechalupy.sk