Lokalita: Nitra, Čermáň
18.04.2024
TOP funkčné zariadeny 2 izbový byt v novostavbe na Čermáni.

Ponúkame na predaj útulný a moderný 2 izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Čermáň. Ideálna príležitosť pre tých, ktorí hľadajú pohodlný mestský život v blízkosti všetkých vybavení a služieb. Vhodná pre jednotlivca, pár, ale aj mladú rodinku, či ako investíciu do nehnuteľností.


Bezbariérový byt sa nachádza na prízemí, je funkčne zariadený a vhodný na nasťahovanie. Byt disponuje malou vstupnou chodbičkou, prepojenou s otvoreným priestorom obývačky a kuchyne, samostatnej izby a kúpeľne. K bytu prislúcha aj pivnica.

Dispozícia otvoreného priestoru efektívne využíva každý meter štvorcový. Otvorený priestor ponúka priestrannú kuchyňu, vybavenú vstavanými spotrebičmi, plnohodnotné stolovanie pre 4 osoby, obývačku čiastočne oddelenú TV stenou a množstvo úložného a pracovného priestoru. Kuchyňa a rolldorové skrine sú robené na mieru, s kvalitnými kovaniami a materiálmi.

Byt má nové bezpečnostné dvere. Okná sú zabezpečené zrkadlovou fóliou Safety mirror, ktorá poskytuje maximálne súkromie a bezpečnosť.

Výhodou je parkovanie priamo pred bytovým domom. V tesnej blízkosti sú potraviny, bankomat, autobusová a vlaková stanica, nákupné strediska (Lidl, Kaufland, Billa), zdravotné strediská, nemocnica, škôlky, školy a do 2 minút aj diaľničné napojenie.

Byt nie je po nájomníkoch.Pre bližšie informácie a možné obhliadky ma kontaktujte na čísle 0944 918 909.Realitne kancelárie a iní makléri/agenti nevolať. Ak budem chcieť využiť Vaše služby, určite Vás kontaktujem. Ďakujem.

Cena: 127 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – na predaj:

Na predaj rozprávková chalupa v srdci Bielych Karpát

Na predaj výnimočný s citom a vkusom zariadený 4 izbový dom

Na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou v blízkosti centra mesta

Na predaj luxusný zrubový rodinný dom

Na predaj slnečný majer. Top investícia v krásnom prostredí.

Na predaj chalupa neďaleko lyžiarskeho strediska

Na predaj slnečný 2,5 izbový byt v centre mesta

Rezidencia Taura – bývanie s novým príbehom

Na predaj krásny vidiecky dom s rozsiahlym pozemkom