09.08.2023
Viacúčelový dom v Beladiciach

Pozor podnikatelia, investori, najzaujimavejšia ponuka možno práve pre Vás ! ! !

Vo výhradnom zastúpení, v našej RK, máme atraktívnu ponuku RD v obci Beladice. RD má rozlohu vo výmere 141 m2. Dom je postavený na záhrade vo výmere 1719 m2. Celý objekt je oplotený a opatrený kamerovým systémom. V súčasnosti sa RD využíva na podnikateľské účely.

Pri vstupe do domu vojdeme do chodby, kde je vstup do kuchyne, baru s obývačkou v tvare L. Ďalej je vstup do dvoch WC, miestnost na čistiace potreby pre upratovačku s výlevkou. Z baru je vstup do kancelárií a skladu, kde je namontovaný ohrev teplej vody. Z chodby vedú drevené schody na poschodie. Na poschodí je osem miestností a samostatné WC. Každá izba je zariadená a v každej je namontovaná rohová vaňa. V jednej izbe je namiesto vani sprchový kút.

Dom je pod strechou, ktorá je dobrá, nová, je pripravená na vybudovanie podkrovneho bytu. V kuchyni a barovej časti je dlažba, v ostatných miestnostiach domu je plávajúca podlaha. Na stenách sú tapety zlatej farby. V dome je internetové pripojenie. V barovej a obývačkovej časti je namontovaný odsávač dymu. Na prízemí je podlahové kúrenie. Voda je napojená na vlastnú studňu. Dom má vlastnú žumpu. Kúrenie je plynové. Dom je drevostavba, postavená pred 27 rokmi, nie je podpivničený. Kamerový systém je zabudovaný aj vo vnútri domu.

Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením. Nehnuteľnosť má všetky predpoklady na podnikanie v oblasti hotelierstva.Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, radi Vás prevedieme celým obchodom od obhliadky, vypracovaním kúpnej zmluvy, overením podpisov, vypracovaním a podaním návrhu do katastrálneho úradu.

Ak uvažujete o kúpe na HÚ, bezplatne Vám vypracujeme podklady pre banku a tiež pomôžeme s financiami. Podľa potreby zabezpečíme znalecký posudok.Táto ponuka je odsúhlasená majiteľom nehnuteľnosti.Cena je tiež odsúhlasená majiteľom nehnuteľnosti.Pri rýchlom a vážnom jednaní dohoda možná.

Cena: 330 00 €
Viac info / foto: bazos.sk

REALITY – viac ponúk