Lokalita: Martin, časť Kolónia Hviezda
31.05.2024
Výnimočná nehnuteľnosť v Martine, Kolónia Hviezda

Exkluzívne ponúkame na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v Martine, časť Kolónia Hviezda. Pozostáva z časti určenej na bývanie, priestrannej garáže a samostatnej stavby, v ktorej je vybudovaná druhá bytová jednotka, koniareň a skladové miestnosti.

Zaujme ihneď na prvý pohľad – priestranný rovinatý pozemok s výmerou 2 032m2 zabezpečujúci maximálne súkromie, veľmi udržiavaný a doplnený zaujímavými dekoračnými prvkami. Okrem spomínaných stavieb sú na ňom vybudované aj dve nádrže na chov pstruhov. Okrajom pozemku preteká potok, čo dotvára atmosféru bývania v srdci prírody.

Obytná časť (128 m2) pozostáva z chodby, kuchyne s výstupom na terasu, obývačky s jedálňou, dvoch izieb, kúpeľne s WC a špajzy. Garáž postavená zo severnej strany je dvojpodlažná, so zastavanou plochou 74 m2. V samostatne stojacej kamennej stavbe sa nachádza bytová jednotka pozostávajúca z kuchyne s obývacou časťou, kúpeľne, WC a spacej časti na poschodí. Je využiteľná na prenájom. Ďalej sa v nej nachádza koniareň a 2 skladové miestnosti.

Obe stavby sú napojené na všetky IS – elektrina, plyn, voda a kanalizácia. Sú čiastočne rekonštruované, vhodné na okamžité bývanie. Súčasťou ceny je i časť zariadenia a dekorácií s historickou hodnotou.
Majitelia sú otvorení jednaniu o cene. Cena zahŕňa kompletný právny servis a služby makléra. V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj odborné poradenstvo ohľadom financovania kúpy. Energetický certifikát nie je vytvorený.

Cena: 422 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk