LOKALITA: obce Veľká Lehota

07.02.2024
Chalupa kúsok od lesa… – ZNÍŽENÁ CENA

Ponúkame na predaj, novo zrekonštruovanú pôvodnú chalupu vrátane zariadenia. Nachádza sa na menšom, na údržbu nenáročnom pozemku na okraji obce Veľká Lehota. Pozostáva z obývacej haly s jedálňou a krbom, spálne, kuchyne, kúpeľne s wc a sprchovým kútom, samostatnej slnečnej verandy (zimnej záhrady) , predsiene a pivnice. Podkrovie je pripravené na zobytnenie – ďalšie 2-3 izby.

Chalupa práve prešla kompletnou rekonštrukciou, má komplet nový krov a škridlu Tondach. Boli zhotovené nové rozvody vody, elektroinštalácia, kanalizácia a nová žumpa. V obývačke je teplovzdušný krb a nový komín Schiedel. Nová kuchynská linka má zabudovanú umývačku riadu, el. trúbu a indukčnú varnú dosku.Vykurovanie je možné teplovzdušným krbom, el. konvektormi a v kúpeľni je el. rebríkový radiátor. Ohrev teplej vody je cez nový el. bojler. Dom je napojený na elektrickú energiu, vodu a má žumpu. V kuchyni je príprava na piecku.

Úžitková plocha je 96 m2, celková zastavaná plocha je 118 m2. Plocha pozemku 270 m2.

Veľká Lehota priamo susedí s Novou Baňou, celé okolie je ideálne pre turistiku, cyklovýlety, je tu množstvo značených trás. Priamo v obci sa nachádza lyžiarske stredisko Drozdovo. V blízkosti sa nachádza banský tajch, termálne kúpele Vyhne a množstvo prírodných a historických atrakcií.

Ziac info k nehnuteľnosti na: 0908 123 289 info@mecar.sk RK prosím nevolať.

CENA: 138 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk