LOKALITA: Jedľové Kostoľany, okres Zlaté Moravce

17.01.2024
Chata Stanislav na prenájom s kúpacou kaďou

Chata na prenájom za dedinkou Jedľové Kostoľany.

Chata je výborné situovaná ,absolútne súkromie, krásny výhľad . Ubytovanie max pre 10 osôb (8 pevných lôžok plus 2). Spoločenská miestnosť s TV, spojená s kuchyňou – plne zariadená, soc. zariadenie a kúpeľňa, sú samozrejmosťou.Na poschodí sú 2 spálne. Taktiež Vám ponúka posedenie na terase s úžasným výhľadom a kúpacou kaďou. K dispozícii máme aj kotlík na varenie gulášu, gril a detské ihrisko . Chata je vhodná na celoročné ubytovanie v akomkoľvek období. Cena za objekt na noc 150 €. Uprednostňujeme rodiny s deťmi.

Obec sa nachádza v údolí, obklopená so severu pohorím Tribeč a z juhu Pohronským Inovcom.Chata spĺňa všetky vaše požiadavky pre rodinný oddych, relax a športové vyžitie/altán,detské ihrisko, ohnisko,pieskovisko. Chata je v okolí hôr, ponúka absolútne spojenie s prírodou. Výhlad priamo na hrad Hrušov.

V blízkosti sú výborne hubárske lokality. Lyžiarske stredisko Drozdovo(10km),Prírodné cyklotrasy, taktiež si môžete vychutnať výlety do okolia: hrad Hrušov(12km),žrebčín Topoľčianky(10km) zubria obora(20 min) termálne kúpalisko Vyhne (40min)

CENA: 150 EUR / objekt / noc (min. 1 noc / min. 1 hosť)
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk
Viac info / foto / kontakt / celý cenník: hauzi.sk

Chaty na prenájom:

Novopostavená chata u Richtára v obľúbenej a vyhľadávanej Terchovej

Ubytovanie pri lese: Wellness villa Bobrik – kúpacia kaďa s vírivkou a fínska sauna

Naša rodinná novopostavená chata hneď vedľa zjazdovky ponúka 13 lôžok…

Chata s kompletným vybavením vám poskytne príjemný oddych v tichom