❣️Na srdci mi hraj! ❣️Hudobný príbeh nesmrteľného bohéma KAROLA DUCHOŇA ožije krásnou hudbou a výbornými činohernými výkonmi v amfiteátri v HOSTIACH 18.8.2024.

Iba pár kilometrov od miesta, kde Karol Duchoň začal svoju spevácku kariéru, zaznejú jeho najväčšie hity ako V slovenských dolinách, Zem pamätá, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Tancujem s tebou rád, Elena, Hrám hrám, Primášovo srdce, Dievča z Budmeríc, Mám ťa rád, S úsmevom a veľa ďalších.

Predstavenie zachytáva životnú dráhu tohto výnimočného muzikanta od bezstarostnej mladosti cez bohémsky život až po tragický a smutný koniec. Tento príbeh nebude len mapovaním úspechov vynikajúceho umelca v podobe jeho hitov, ale najmä potreba vnímania toho druhého „ja“, a to život obyčajného človeka.

Dovolíme divákom vojsť do duše tohto nášho velikána, odkryť pozlátku šoubiznisu, vzostupy, pády, úspechy a neúspechy. No za všetkým tým musíme ukázať jeho túžbu nikdy sa nevzdať a precítiť naplno chuť života. Lebo ako sa hovorí… „Žiť je umením života“.

CENA VSTUPENIEK:

Skorý nákup do 31.7. 2024 za 13,99 €
OBMEDZENÝ POČET VSTUPENIEK
Predpredaj od 1.8.2024 za 18,99 €
Predaj na mieste za 24,99 €

WEB: nasrdcimihraj.sk
FB: facebook.com
IG: instagram.com
FB podujatie: facebook.com

PREDPREDAJ VSTUPENIEK:

1. predpredaj.zoznam.sk
(platba za lístky – kartou / prevodom) – lístky budú zaslané na email

2. Predajné miesto Predpredaj.sk:
Profi Elektro, Továrenská 3, Zlaté Moravce
Po – Pia: 9:00 – 17:00 hod
(platba za lístky – iba v hotovosti) – lístky vytlačené v predajni na originál vstupenky Predpredaj.sk

Divadelné predstavenie plné hitov Karola Duchoňa , ktoré minulý rok vypredalo Amfiteáter vo Východnej prichádza do obce Hostie. 

Pravdivý príbeh ožije krásnou hudbou a výbornými činohernými výkonmi v réžii Karola Vosátka.

Najväčšie hity v podaní Martina Gyimesiho ako Zem pamätá, V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Pieseň o decembri, Na srdci mi hraj, Cítim, Tancujem s tebou rád, Elena, Hrám hrám, Primášovo srdce, Dievča z Budmeríc, Mám ťa rád, Mám ľudí rád, Šiel, šiel, S úsmevom a….to si necháme ako prekvapenie.

Zažite Karola Duchoňa od výhry až po prehru. Od jeho najväčšej slávy po strmý pád. Príbeh zachytáva životnú dráhu tohto muža, od bezstarostnej mladosti cez bohémsky život až po tragický a smutný koniec. Ponecháva otázku v pozadí, či sa nedalo „zachrániť“ túto legendu, či si dostatočne vážime skutočné talenty a osobnosti. Či dokážeme vnímať nemý krik zdanlivo úspešného, bezprostredného človeka milujúceho život. Či za jeho ľahkosťou dokážeme rozoznať strach a potrebu obyčajnej pomoci.

Tento príbeh nebude len mapovaním úspechov vynikajúceho umelca v podobe jeho najväčších hitov, ale najmä potreba vnímania toho druhého „ja“, a to život obyčajného človeka. Dovolíme divákom vojsť do duše tohto nášho velikána až do špiku jeho intimity, odkryť pozlátku šoubiznisu, vzostupy, pády, úspechy a neúspechy. No za všetkým tým musíme ukázať jeho túžbu nikdy sa nevzdať a precítiť naplno chuť života. Lebo ako sa hovorí… „Žiť je umením života“.

Hrajú:
Karol: Martin Gyimesi 
Duchoň: Dušan Cinkota
Anjel: Peter Trník/ Cyril Žolnír 
Mužské postavy: Michal Spielmann, Michal Rosík/ Rado Konečný a Michal Kalafut
Ženské postavy: Eva Sakálová, Katka Ivanková, Jana Balzar Lieskovská, Gabriela Csinová, Michaela Szocsová, Martina Slobodová, Rebecca Abrman a Zuzana Hrvoľová

Námet: Andrea Kozáková
Réžia a scenár: Karol Vosátko
Hudobná réžia: Vladimír Valovič
Choreografia: Laco Cmorej
Kostýmy: Janka Kaňáková Šuchovenová
Svetelný dizajn: Róbert Polák
Svetelná a zvuková spolupráca: Music Render – Vladimír Kaňák
Zvukový dizajn: Laco Loderer a Ján Jankó

Podmienky:
V prípade nepriaznivého počasia pred konaním podujatia sa podujatie presunie na iný termín a vstupenky zostávajú v platnosti.  V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.