Prednáška Pavel „Hirax“ Baričák – ZLATÉ MORAVCE – „Život – šanca rásť, prekonávať prekážky“


Názov: Prednáška Pavel „Hirax“ Baričák: „Život – šanca rásť, prekonávať prekážky“
Dátum: 1. marec 2023 • streda • 18:00 hod
Miesto: Divadelná sála MSKŠ, Zlaté Moravce
Predpredaj vstupeniek: 8,-€ / tootoot.fm alebo volajte priamo MsKS Zlaté Moravce: 0905964475
Dĺžka podujatia: 90 minút
FB Event: facebook.com
Pavel „Hirax“ Baričák: facebook.com
Pavel „Hirax“ Baričák: youtube.com
Hudobný hosť: Juraj Hnilica

Neraz na konzultáciách počúvam pnutia ako súrodenec lipol na majetku iného súrodenca, rodiča či iného človeka a cielenou cestou uskutočnil nespravodlivosť a pripravil iného o časť majetku, zdravie, dokonca urýchlil skon bytosti… aj keď to bola jeho krv, rodina, rod.

Ak psychickým tlakom, poloklamstvami a inou manipuláciou či nebodaj v spolupráci s úradmi pripraví ktosi človeka o svojprávnosť, domov (postará sa, aby bol hospitalizovaný, aj keď nemusí byť, či „vybaví mu“ pobyt v dajakom ústave, aj keď daný človek prosí o domov, no rečami ho oblbne tak, že nakoniec podvolí), odstrihne ho od susedov, známych a rodiny, od záhradky, koníčkov – proste pripraví ho o zdroje energie, ktoré danú bytosť žehnajú, urýchľuje tak jeho smrť.

Poznáte môj pohľad na toto – novú karmu si pre seba otvára ten, kto to vymyslel a realizoval. Všetko raz bude musieť prežiť na vlastnej koži, do poslednej bunky mu bude dopriate prežiť každú jednu emóciu, ktorú pre iného vyvolal.

Samozrejme, je to skúška aj pre druhú stranu – vedieť sa brániť a zastaviť úklad, zlo, lebo mnohí ľudia sú vnútorne slabí, boja sa iných a podvolia, aj keď vo vnútri dobre vedia, že je na nich chystaná lesť. Tento odsek platí, samozrejme, len vtedy, ak má človek ešte dostatok psychických a fyzických síl.

Prednášky:

01. 3., Zlaté Moravce, Divadelná sála
08. 3., Trebišov, Dom kultúry
15. 3., Zvolen, Krajská knižnica Ľudovíta Štúra (pozor, kapacita sály obmedzená, len 120 miest)
05. 4., Prievidza, KaSS

Predpredaje nájdete na tootoot.fm