20.08.2023
Skvelá cena – 4 izb.byt v Zlatých Moravciach

NRK ponúka na predaj 4. izbový byt v Zlatých Moravciach na Hviezdoslavovej ulici, o celkovej výmere 81,81 m2. Slnečný, čiastočne zrekonštruovaný, o rientovaný na tri svetové strany, s výhľadmi na celé mesto a okolie, v blízkosti centra.

Dispozícia bytu:
Byt spĺňa nároky na bývanie 4-6 člennej rodiny. Každá miestnosť má samostatný vstup. Spálňa a obývačka majú samostatné presklenené balkóny. Byt má priestrannú chodbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, kuchyňu, spálňu, obývačku, dve detské izby. V prípade záujmu je možné ponechať pôvodné zariadenie. V blízkosti sú obchody Billa, Tesco, Lidl, Terno. Kompletná občianska vybavenosť, škola, škôlka, detské ihriská, pošta, SAD, MHD.

Technické parametre:
Zateplená fasáda, zrekonštruovaný osobný a nákladný výťah, nové stúpačky. Byt má plastové okná, novú elektroinštaláciu a rozvody v kuchyni, v kúpeľni, na chodbe. Na chodbe, v kuchyni, v kúpeľni je položená dlažba. V ostatných miestnostiach sú parkety. Na chodbe je vstavaná skriňa. Nová kuchynská linka, optický internet, pivnica, bezproblémové parkovanie.

Pri kúpe nehnuteľnosti vieme poskytnúť komplexné služby v oblasti financovania nehnuteľnosti a právneho servisu.

Šťastie je doma .

Cena: 107 000 €
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk