V sobotu vypukne veľkolepá show Stredoveké dni v Lesoparku Zubor

15.05.2024 / Priatelia už sa nám to blíži. V sobotu 18.5./ešte 3x sa vyspíme/ a vypukne naša veľkolepá show Stredoveké dni v Lesopark Zubor . Na tomto krásnom podujatí vystúpi 30 spoluučinkujúcich. Prenesiete sa do doby dávno minulej, zabavíte sa a niečo nové sa aj dozviete. Neváhajte.

Doporučujem návštevníkom priniesť okrem dobrej nálady aj rybárske alebo iné skladacie pohodlné stoličky. Budú lavice ale celý deň sedieť bez operadla je namáhavé i keď sa budete pohybovať po celom areáli. Program začína cca o 10h a bude trvať do noci. Pokračovať bude na druhý deň čiže v nedeľu 19.5. o 10h. Stredoveké dni ukončí speváčka Janka Šimková-Janissa, ktorá sa tak teší na Vás , že už teraz nemôže spať. Všetci ste vítaní. Viac neprezradím.

Kto by sem nevedel trafiť, tak Lesopark Zubor je už na Google mapách..

Drahí priatelia. Srdečne Vas všetkých pozývame na krásnu, úžasnú, veľkolepú akciu pre malých aj veľkých, taktiež pozývame remeselníkov ktorí chcú prezentovať svoje umenie spojené s predajom výrobkov. Toto na okolí nevidané podujatie sa uskutoční v Lesoparku Zubor(pri Motoreste Zubor) dňa 18.5.-19.5. 2024.

Rodičia neváhajte zobrať svoje ratolesti trochu do prírody a preniesť sa do minulosti naživo. Na ploche 1.6ha tu vyrastie dobový tábor, remeselníci ako kováč, hrnčiar, pekár a pod. A všetko si budete môcť vyskúšať. Nebude chýbať maľovanie na tvár a iné aktivity. O občerstvenie sa postaráme my. Ste všetci srdečne vítaní. Prípadné otázky na tel. 0907999699. Prosíme zdieľajte. (Peter Havran)

Lesopark Zubor – letné kino, bufet…

Srdečne Vás pozývame do novootvoreného bufetu v Lesoparku Zubor. Otvorené máme denne od 10h do 18h. Tešiť sa môžete na kebab tanier, kebab v tortile, hranolky, syr s hranolkami, točenú zmrzlinu,pivo Krušovice10,kofolu, vineu, kávu. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Adresa / Lesopark Zubor / Motorest Zubor
Olichov , Volkovce, Slovakia, mapa
tel: 0907 999 699
email: havranpeter62@gmail.com
FB – aktuálne info / program kina: Lesopark Zubor
Otvorené: denne od 10:00 do 18:00 hod