Veronika Lešš Zaťková / 11.02.2022, Zlatno

Milí moji!

Nikdy som si nemyslela, že niečo takéto budem písať na svoj profil na fb. No som rada a vďačná Bohu, že mám ešte síl písať:) Mnohí z vás možno ani neviete, že som ochorela, po 5 rokoch sa mi vrátila rakovina. Predsa len, taká správa sa“nevytrubuje do sveta“a ani pre mňa nebolo príjemné sa s ňou zdieľať..No momentálne nemám inú možnosť, keďže vás potrebujem poprosiť o pomoc.

Od novembra som sa liečila Imunoterapiu, začalo to dobre, pomáhala,no zrazu podľa všetkého prestala zaberať. A mne sa tým pádom minuli alternatívy liečby (chemoterapiu mi zatiaľ žiaden doktor nenavrhol,moje vysilené a vychudnuté telo by ju asi nezvládlo). Mám metastázy v kostiach, pľúcach, prsiach, pečeni, vaječníkoch a obličke.

A tak potrebujem podstúpiť liečbu v zahraničí, konkrétne liečbu onkolitickými vírusmi v Dusseldorfe…ako možno posledný pokus (mimo zázraku,samozrejme:)Je veľmi drahá, chodí sa na ňu min.rok a 1 mesiac stojí 10 000 eur, keďže neni preplácaná poisťovňou.Najskôr som do toho nechcela práve kvôli jej nákladnosti ísť (a hlavne som stále dúfala, že slov.liečba zaberie).

No mám doma 4 prenádherné slniečka- 5-ročného Michaelka, 3,5-ročnú Alžbetku, 2-ročnú Miriamku a 7-mesačného Gabrielka. Alžbetka mi minule z ničoho nič vraví:“Maminka, ja nechcem,aby si išla do nebíčka…Lebo ja by som sa potom stále pýtala Kedy príde maminka, kedy príde maminka?“Vtedy som si uvedomila, že hoci verím, že v nebi je prekrásne a chcem dôverovať Bohu, že má so mnou tie najlepšie plány, BUDEM DO POSLEDNÉHO DYCHU BOJOVAŤ AKO LEVICA ZA MOJE DETI, ABY SOM TU OSTALA…
Preto vás prosím v prvom rade o modlitby a tí, z vás, ktorí chcete, môžete podporiť moju liečbu cez transparentný účet a tiež zdieľať túto výzvu s ostatnými..

Názov účtu: ZBIERKA NA LIEČBU-VERONIKA LEŠ
Č. účtu: SK06 0900 0000 0051 8738 4616
GIBASKBX

(Účet zatiaľ nie je na stránke „www.transparentneucty.sk„, banka vravela, že ho tam zverejní do 5 dní. No účet už teraz funguje!)