28.06.2023
Výrazná zľava Predaj pneuservis/autoservis Nitra Beladice

Výrazná zľava! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný objekt pneuservisu/autoservisu na Zlatomoraveckej ulici v Beladiciach priamo pri hlavnom ťahu Nira – Zlaté Moravce a s výbornou dostupnosťou na diaľničný privádzač R1 Beladice.

Novostavba sa nachádza na rovinatom 15 árovom pozemku. Budova je postavená z pálenej tehly s plechovou sedlovou strechou, zaizolovanou so sklenou vatou. Úžitková plocha servisu je 144 m2. Dispozične budova pozostáva zo vstupnej príjimacej kancelárie s kuchynkou s vybavenou kuchynskou linkou, z priestoru servisu, zo sociálneho zázemia pre pracovníkov (sprcha, šatňa, toaleta, umývadlo) a úložného priestoru pod strechou o výmere 27,9 m2.

Súčasťou servisu sú dva zdviháky pre osobné a nákladné vozidlá do 3,5 tony (výška stropu 5 m2), vyvažovačka pneumatík, kompresor a množstvo iného náradia a vybavenia v celkovej cene až 20.000,-, ktoré zostáva súčasťou v cene nehnuteľnosti. Podlahy sú betónové pancierové. Vstup pre vozidlá je zabezpečený cez dve diaľkovo ovládateľné automatické brány. Kúrenie objektu je zabezpečené elekrickým kotlom. Nehnuteľnosť je napojená na elektriku, obecnú vodu a kanalizáciu. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom napojeným na wifi, s možnosťou sledovania cez mobilnú aplikáciu, 6 statických kamier v exteriéri a ineteriéri a 2 pohyblivých kamier v exteriéri.

Nehnuteľnosť je zabezpečená aj centrálnym alarmom ovládateľným aj cez mobilný telefón. Okrem samotnej budovy servisu je na pozemku ešte jedna menšia budova o rozlohe 40 m2 + ďalších 40 m2 terasa, ktorá aktuálne slúži ako sklad náhradných dielov, no je využiteľná aj na iné podnikateľné účely, ako je napríklad kaviareň alebo predajňa autopríslušenstva.

Pozemok poskytuje dostatok priestoru pre možnosť výstavby ďalších budov, rodinného domu alebo vytvorenia priestranného parkoviska pre autá a zákazníkov. Lokalita je výborná na podnikanie vzhľadom na bezprostrednú blízkosť frekventovaného ťahu Nitra – Zlaté Moravce i ďiaľnice.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv, zastupovania v katastrálnom konaní a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Cena od: 160 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: remax-slovakia.sk
Kontakt: Mária Ševčíková / 0903834251
E-mail: maria.sevcikova@re-max.sk

REALITY – viac ponúk