ZLATÉ MORAVCE – Tanečné kurzy / tábory aj počas letných prázdnin

zdroj: 20. jún 2023 | facebook.com | A&M Art Dance Studio

Tanečné štúdio A&M Art Dance Studio v Zl.Moravciach

facebook: A&M Art Dance Studio
adresa: Továrenská 3, Zlaté Moravce
tel: 0944 891 473
email: am.dancestudio2021@gmail.com
Denný tanečný tábor ☀️💃

Určený pre všetkých tanečníkov aj netanečníkov, ktorí majú chuť si zatancovať a naučiť sa niečo nové. Tanečné workshopy budú vedené profesionálnymi tanečníkmi, ktorí sa venujú danej tanečnej technike: Street Dance, Hip – Hop, MTV Style a Contemporary. Súčasťou workshopov budú aj kondičné tréningy, gymnastické tréningy, tréningy a zostavy z klasického tanca. Okrem tanečných workshopov sú pre deti pripravené rôzne ďalšie aktivity: tvorivé dielne, súťaže, penová párty, cukrová vata, maľovanie na tvár, športovo – zábavné súťaže, diskotéka. V cene je zahrnuté: celodenný pitný režim, desiata formou švédskych stolov, obedy v reštaurácii, olovrant, tanečné workshopy, zábavné aktivity, starostlivosť o dieťa. Tak neváhaj a pridaj sa k nám 😉 Viac informácií: 0944/891 473 alebo v 📩 A&M Art Dance Studio.
Ballet Summer Camp 🩰

Denný tanečný tábor pre najmenšíe deti detičky 😊 Tanečné workshopy budú vedené profesionálnymi tanečníkmi, ktorí sa venujú danej tanečnej technike: Klasického tanca, tanečnej gymnastike a contemporary. Okrem tanečných workshopov sú pre deti pripravené rôzne ďalšie aktivity: tvorivé dielne, súťaže, maľovanie na tvár, športovo – zábavné súťaže, diskotéka. V cene je zahrnuté: celodenný pitný režim, desiata formou švédskych stolov, obedy v reštaurácii, olovrant, tanečné workshopy, zábavné aktivity, starostlivosť o dieťa. Tak neváhaj a pridaj sa k nám 😉 Viac informácií: 0944/891 473 alebo v 📩 A&M Art Dance Studio.
Ballet – mesačný kurz

Tanečné kurzy aj počas letných prázdnin ☀️🩰
Klasický tanec, Tanečná príprava, Gymnastika

Letný tanečný kurz pre najmenších 🩰
Parkourový tábor pre všetkých nadšencov akrobacie a adrenalínu 🤸

Tábor je určený pre chlapcov aj dievčatá. Tréningy budú vedené profesionálnym lektorom, ktorý vedie parkourové kurzy v Partizánskom a aj u nás v Zlatých Moravciach. Tak neváhaj a pridaj sa k nám 🙂