Voľné pracovné miesta – MOCHOVCE

18.09.2022

Špecialista/ka riadenia digitálnych dát – DATD
Nástup: 01.10.2022
Mzdové podmienky: Základná mzda 1 400 EUR/mesiac*
Nástupná základná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom vzájomnej dohody. Minimálna základná mzda predstavuje: od 1 400 € brutto + ročná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 20% z ročnej základnej mzdy, po prvom roku až do výšky 30% z ročnej základnej mzdy. Čiže k základnej mzde si môžeš prilepšiť ročnou odmenou do 3360€ (v prepočte 280eur mesačne) v prvý rok a do 5040€ (v prepočte 420eur mesačne) po prvom roku.
Pracovná náplň: Hlavnou úlohou je spravovanie aplikácie – digitálneho archívu.
Viac info / kontakt —> profesia.sk

Procurement Coordinator (Electrical)
Nástup: ASAP
Mzdové podmienky: Základná mzda Od 1 650 EUR/mesiac*
Nástupná základná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom vzájomnej dohody. Minimálna základná mzda predstavuje: 1 650 € brutto + ročná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 20% z ročnej základnej mzdy, po prvom roku až do výšky 30% z ročnej základnej mzdy. Čiže k základnej mzde si môžeš v prvý rok prilepšiť ročnou odmenou až do výšky 3 960 eur (čo je v prepočte 330 eur mesačne) a po prvom roku ročnou odmenou až do výšky 5 940 eur (čo je v prepočte 495 eur mesačne).
Pracovná náplň: Projektovania, obstarávania, montáže a uvedenia do prevádzky
Viac info / kontakt —> profesia.sk

Technik/čka údržby
Nástup: ASAP
Mzdové podmienky: Základná mzda 1 315 EUR/mesiac*
Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1 315 eur brutto + mesačná výkonnostná odmena až do výšky 13,1% zo základnej mesačnej mzdy.
Pracovná náplň: Komplexné zabezpečenie technickej podpory pre výkon a realizáciu údržbárskych a opravárenských prác na technologických zariadeniach
Viac info / kontakt —> profesia.sk

Slovenské elektrárne, a.s.

>> Voľné pracovné miesta – viac ponúk