18.09.2022
Developerský projekt RD KROVINY 2022

Developerský projekt RD KROVINY 2022 prináša na trh ideálne bývanie pre rodiny. Rodinné domy sa budú rozprestierať medzi ulicami Krovinská a Hlavná. Sú odpoveďou na dnešný dopyt a požiadavky, ako sú rozmery, počet obytných miestností, lokalita, parkovacie miesta, dostupnosť do mesta, občianska vybavenosť, možnosti kultúrneho života, trávenie času v prírode.

Celok tvorí päť dvojpodlažných trojdomov so samostatnými vstupmi. Sú navrhované tak, aby vyhovovali štvor-/päť-člennej rodine. Na prvom nadzemnom podlaží je vstupná časť do obytnej jednotky, bude mať šesť metrov štvorcových, slúži ako vstup do obytnej časti, ale aj technickej miestnosti. Otvorená denná časť sa skladá z kuchyne, jedálne a obývacej izby, ich spoločná rozloha je tridsaťdva metrov štvorcových. Ďalej sa tu nachádza WC, chodba a schodisko, ktoré prepája druhé nadzemné podlažie. Spálňa bude o rozlohe štrnásť metrov štvorcových, detská izba jedenásť metrov štvorcových, druhá detská izba trinásť metrov štvorcových, so šatníkom dva metre štvorcové. Kúpeľňa spojená s WC má rozmer štyri metre štvorcové.

Obytné jednotky sa ponúkajú ako holodomy, budú obsahovať plastové okná s izolačným trojskom, interiérové omietky, betónové podlahové potery bez povrchových úprav, t.j. obkladov, dlažieb, interiér domu vymaľovaný penetračným náterom, rozvody tepla, elektrické rozvody (zásuvky a vypínače, bez svietidiel), rozvody vody, odpadu, vstup do podkrovia. Ponuka neobsahuje interiérové dvere a zárubne (okrem vchodových do domu), vybavenie sanity (zariadenie a batérie), kuchynskú linku a spotrebiče, napojenie na odberné miesto do elektrickej sieti. Samozrejmosťou bude ponúknutie zvýhodnených materiálov k dokončeniu a taktiež návrh kúpeľní a WC v prípade jeho zakúpenia.

Začiatok výstavby – leto 2022. Kolaudácia projektu je naplánovaná postupne po dokončení, presnejší termín upresníme v priebehu výstavby. Rodinné domy predávame do osobného vlastníctva.

Poloha: Nitrianský kraj, okr. Zlaté Moravce, Machulince
Druh: Rodinné domy (108,2 m2)
Typ: Novostavba
Stav: Začiatok výstavby 2022
Názov stavby: RD KROVINY 2022
Miesto stavby: Machulince ul. Krovinská
Výhradný predajca: ByDoS Reality Vráble – ByDoS, spol. s.r.o.
Investor: ViOn – MACHULINCE, s.r.o., Zlaté Moravce

Cena: 217.000,-€
viac foto / info

REALITY – viac ponúk