ABBA MANIA Live Show v Zlatých Moravciach! Nezabudnuteľný živý zážitok priamo vo vašom meste.

Opäť nastal čas spoločne osláviť najkrajšie superlatívy popu: ABBA, najúspešnejšiu popovú skupinu všetkých čias, ktorá nás už neuveriteľných 50 rokov očarúva každým introm svojich hitov. Pretože bez ohľadu na to, či ide o Mamma Mia, Waterloo, Dancing Queen alebo Super Trouper, naozaj ešte existuje niekto, kto by sa nedokázal pohupovať a spievať každé slovo? A prečo by ste sa tomu mali vyhýbať, keď vás táto úspešná zmes vášne, talentu, odhodlania a kreativity fascinuje a inšpiruje aj po piatich desaťročiach. 

ABBAMANIA má pre vás pripravené najväčšie hity Agnethy, Björna, Bennyho a Anni-Frid. Od vystúpenia na Grand Prix v roku 1974 až po veľký comeback v roku 2021 – hudobný príbeh úspechu skupiny ABBA je vyrozprávaný nezabudnuteľnými klasikami ako „Waterloo“, „SOS“, „Mamma Mia“, „Dancing Queen“ alebo „Money, Money, Money“.S nezameniteľným vzhľadom ABBA, a predsa vo vlastnom štýle, vezmú hudobníci publikum na fascinujúcu cestu 50-ročnou históriou ABBA a spoločne vytvoria nezabudnuteľný koncertný zážitok.

Profil skupiny:
ABBA STARS tento rok oslavuje 20 rokov na scéne. Počas tohto obdobia sa ABBA STARS stala jednou z najúspešnejších revivalových skupín na svete, ktorá odohrala viac ako 2 000 koncertných vystúpení doma i v zahraničí a získala si rešpekt fanúšikov i kritikov. Na svojom konte má 2 CD, množstvo televíznych vystúpení a niekoľko zaujímavých ocenení – napríklad od francúzskej televízie TF 1 na jeseň 2009 zo súťaže -Najvernejší dvojníci na svete ! Súťaž sledovalo 70 miliónov divákov. Okrem toho získal titul “ Skokan roka “ v Českom slávikovi 2013. Viac informácií na webovej stránke ABBAMANIA.sk

Abba – Zlaté Moravce
Zlaté Moravce, MSKŠ / Dom kultúry
23. 10. 2024 19:00 hod
Predpredaj lístkov: 21,90 € / 24,90 €
https://www.superticket.sk/abba-jesen