LOKALITA: Duchonka

02.01.2024
DUCHONKE – 4 – izbová zariadená chata s terasou pod lesom

V blízkosti vodnej nádrže Duchonka je v ponuke na predaj pohodová murovaná celoročne obývateľná chata. Vzdušnou čiarou je od vodnej nádrže vzdialená ani nie 250 m. Je situovaná v tichom a peknom prostredí pod lesom. Chata má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s wc a pred chatou prestrešenú terasu. Je vykurovaná ústredným elektrickým kúrením, ktoré tiež zabezpečí aj teplú vodu. V kuchyni je k dispozícií sporák, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a v obývačke TV.

Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou, ktorá zahrnula výmenu okien za plastové, vybudovanie ústredného kúrenia a pod.V prízemnej časti je priestranná obývačka, kuchyňa, kúpeľňa s wc a schodisko do prvého poschodia. Na poschodí sú 3 izby. Celkový počet postelí spolu s prístelkami je 14 lôžok.

Chata bola postavená v 80-tych rokoch. Strecha je rovná – plechová. Použitý stavebný materiál tehla a kváder. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.Zastavaná plocha chaty je 57 m2, úžitková plocha je 120 m2, obytná plocha 100 m2 a pozemok má výmeru 287m2.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii. Kľúč od chaty mám k dispozícii.

V cene je zahrnutý – kompletný právny servis – vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv – právne poradenstvo – popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru. Sme členom NARKS. Obhliadku dohodne: Boris HANKO, tel. 0915 702 177

CENA: 99 990,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk