LOKALITA: Zlaté Moravce

16.02.2024
Predaj – 2-izb. – Dvoj izbový byt na predaj…

Popis: Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj 2-izbový byt v Zlatých Moravciach, nachádzajúci sa na prvom poschodí tehlového bytového domu. Tento byt má výhodnú polohu a jeho lokalita ponúka skvelú dostupnosť na diaľnicu R1.

Byt sa nachádza v pôvodnom stave a je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Jeho podlahová plocha je 55.13 m2 a je vybavený plastovými oknami a francúzskym balkónom so zastrešením, čo pridáva na jeho estetickom vzhľade.Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami v každej miestnosti, čo zaručuje účinné a ekonomické vykurovanie. Okrem toho, bytový dom je zateplený, čo prispieva k jeho energetickým úsporám.Kuchynská linka je v pôvodnom stave a je vybavená plynovým sporákom. Kúpeľňa a WC sú tiež v pôvodnom stave. Na podlahách sa nachádzajú linoleum a drevené parkety, ktoré pridávajú príjemnú atmosféru do bytu.K bytu patrí aj bonus v podobe troch pivníc, čo je skvelé pre uskladnenie vecí.

V blízkosti bytového domu sa nachádza dostatok parkovacích miest.Forma vlastníctva je osobné a je možné byt zakúpiť aj na úver. Mesačný zálohový predpis je 123 EUR.Ak hľadáte byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv a zároveň ponúka výhodnú polohu a dostupnosť na diaľnicu, je tento byt v Zlatých Moravciach ideálnou voľbou. Nezmeškajte túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes!V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte na tel. +421 905 120 216 alebo mailom j.galovicova@directreal.sk

CENA: 55 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk