31.08.2023
6 izbový rodinný dom BELADICE

Čiastočne zrekonštruovaný veľkorysý rodinný dom v obci Beladice len 17 km od Nitry. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce Pustý Chotár a susedí priamo s parkom hotela Tartuf. K domu prislúcha pozemok o výmere 2150 m², na ktorom sa nachádza kamenná pivnica, 2 studne a žumpa, ktorá sa dá využiť napríklad ako zásobník na dažďovú vodu, nakoľko je dom pripojený na obecnú kanalizáciu.

Veľkou výhodou domu je, že disponuje dvomi samostatnými vstupmi, čo z neho robí ideálnu nehnuteľnosť, buď pre veľkú rodinu alebo na kombináciu bývania a podnikania. Dispozične pozostáva z obývacej izby, spálne, kúpeľne so saunou a technickej miestnosti na prízemí a 3 izieb, kúpeľne s wc a kuchyne, z ktorej je výstup na balkón na prvom poschodí.

Dom ponúka možnosť zobytniť aj podkrovie.V obci Beladice je kompletná občianska vybavenosť vrátane základnej školy, škôlky, knižnice, lekára a lekárne, viacerých potravín, obchodu a krmivami, cukrárne, fitnescentra, kaderníctva a pohostinstva. Veľkou výhodou je rýchle napojenie na diaľnicu R1, po ktorej ste za 15min v Nitre alebo Zlatých Moravciach.

3D obhliadku tejto nehnuteľnosti si môžete pozrieť tu:
matterport.com

Počet izieb 6
Poschodie 2
Výmera 208 m²
Lokalita Beladice

Cena – prenájom: 189 900 €
Viac info / foto / kontakt: riesimebyvanie.sk

REALITY – viac ponúk