LOKALITA: Tatralandia

13.02.2024
2-izbový apartmán – Tatralandia, LM

Apartmán priamo v komplexe Aquapark Tatralandia, s množstvom tobogánov, bazénov a vodných atrakcií. Je to ideálne miesto pre oddych a zábavu pre celú rodinu, len kúsok od vodnej nádrže Liptovská Mara a 4 km od centra mesta Liptovský Mikuláš.V spodnej časti apartmánu je Obývacia izba s priamym vstupom na terasu, kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí je veľká spálňa pre 5 osôb a balkón s výhľadom na vrcholy Tatier.

Apartmán je kompletne zariadený a ihneď pripravený pre vás, alebo pre vašich hostí. K apartmánu patrí aj pozemok o rozlohe 102 m2. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli, len pár metrov od apartmánu.Tatry ponúkajú nespočetné možnosti na lyžovanie, turistiku a iné aktivity v každom ročnom období. Skvelé miesto pre každého, kto miluje hory, vodu a aktívny životný štýl.

Apartmán sa nachádza 14 km od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Jasná v Demänovskej doline. Okrem Aquaparku Tatralandia nájdete v okolí množstvo atrakcií vhodných pre rodiny s deťmi. Kontaktná ZOO, lanové centrum, cyklistické trasy, vodné športy a veľa ďalších aktivít, ktoré vám spríjemnia rodinné chvíle.Tento apartmán je nielen výborná podnikateľská príležitosť a investícia, ale najmä príležitosť nekonečných dovolenkových zážitkov.

V prípade kúpy apartmánu ako investičnej nehnuteľnosti je možnosť vyťažovať ho samostatne, prípadne bez starostí prostredníctvom TMR. Areál komplexu Tatralandie je uzavretý, vstup je cez rampu s čipom a k dispozícii je aj recepcia. Pre majiteľov apartmánov a pre ubytovaných hostí je obľúbený MULTI vstup do aquaparku s 20% zľavou.

3D obhliadku si môžete pozrieť tu: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-apartman-tatralandia-lm/


CENA: 138 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk