LOKALITA: Bratislava, Námestie SNP

01.03.2024
Atraktívny 3 – izbový byt v centre Bratislavy

Ponúkame vám na predaj atraktívny a jedinečný 3 – izbový byt v srdci Bratislavy na Námestí SNP.Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pri ktorej boli vymenené všetky okná, elektrické rozvody, voda, nová podlaha.Nehnuteľnosť obsahuje nepriechodné izby,ktoré vás uchvátia svojou atmosférou.

Kuchyňa je spojená nielen s jedálenskou časťou ale aj obývacou izbou.V kuchyni nájdete spotrebiče tej najvyššej kvality. Rozloha viac ako 100m2 je jedinečná a v prípade potreby si môže nový majiteľ jednoduchým spôsobom rozšíriť nehnuteľnosť o ďalšiu izbu a vznikne veľkometrážný 4 – izbový byt.Nehnuteľnosť sa nachádza na najvyššom poschodí s úžasnými výhľadmi na okolie.

Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane nákupných a obchodných centier, služieb, školstva, kaviarní, reštaurácií, Hlavného námestia, prechádzky okolo Dunaja, kultúrne vyžitie…Parkovanie je možné v okolí na základe parkovacej politiky, ktoré je bezproblémové.

Fotografie sú ilustračné.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ Kompletná rekonštrukcia…
+ Príjemné prostredie…
+ Príjemní susedia…
+ Kompletná občianska vybavenosť…

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií.Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
– kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti
– vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.
– uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
– uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
– poradenstvo / vybavenie financovania / pomoc pri znaleckom posudku

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na tel. č. 0940 155 746 alebo prostredníctvom emailu: kudry@sharkreal.sk

CENA: 570 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk