Lokalita: Limbach
11.05.2024
Čarovná rodinná vila, top lokalita, predaj, Žilina – Bánová

Ponúkame Vám na predaj priestranný luxusný dvojpodlažný rodinný dom s krbom, garážou a záhradou s altánkom. Táto architektonicky pôsobivo riešená nehnuteľnosť s atmosférou rodinnej vily má celkovú úžitkovú plochu 300 m2 a jej rovinatý, slnečný pozemok má výmeru 778 m2.

Dom sa nachádza v exkluzívnej mestskej časti Žilina – Bánová, ponúka krásne výhľady na okolitú prírodu a tiež komunitnú časť oblasti – zelenú plochu na športovanie či oddych a kostol. Je určený pre obyvateľov s citom pre detail, láskou k šarmu francúzskeho Toskánska a tých, ktorí chcú doma tráviť veľa času spoločne, a zároveň mať dostatok súkromia.

Prízemie domu:
Nachádza sa tu vstupná hala a technická miestnosť s toaletou a umývadlom. Ďalej je možné prízemie nehnuteľnosti členiť na spoločenskú časť a privátnu.
Priestorovo veľkorysá otvorená miestnosť, ktorej súčasťou je obývacia izba s krbom, kuchyňa, špajza a jedáleň je dokonalým priestorom na oddych, čas strávený s rodinou alebo oslavy či stretnutia s priateľmi. Z obývacej izby vedie výstup na terasu v záhrade.

Druhá, dverami oddelená časť prízemia je ideálna pre pokojný spánok, nerušenú prácu alebo relaxovanie vo veľkej vani zapustenej do podlahy kúpeľne. Pozostáva z pracovne, spálne s výstupom do záhrady, veľkej kúpeľne s vaňou, toaletou a sprchovacím kútom, miestnosti so vstavaným šatníkom.
Z prízemia vedie na poschodie originálne, dizajnové schodisko  s priestorom na fotografie a rodinné spomienky.

Poschodie domu:
I to je dispozične riešené tak, aby obyvatelia „žili spolu“, no zároveň mali dostatok súkromia. Na poschodí nájdete veľkú spoločenskú miestnosť zútulnenú masívnymi drevenými trámami a francúzskym balkónom, nadštandardne veľkú miestnosť slúžiacu ako šatník, kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom, spálňu s francúzskym balkónom a ďalšou vlastnou samostatnou miestnosťou.

Záhrada:
Rovinatý a slnečný pozemok s vkusným altánkom je ako stvorený pre šantenie detí, rodinné grilovačky alebo čítanie na záhradnej hojdačke. Je na ňom dostatok priestoru i na dobudovanie bazéna.

Garáž a parkovanie:
K nehnuteľnosti prislúcha garáž s automatickou bránou na diaľkové ovládanie a veľká technická miestnosť v jej zadnej časti. Ďalšie vozidlá je možné parkovať pred garážou. Kovová vstupná brána na pozemok funguje na diaľkové ovládanie.

Predávaná nehnuteľnosť, ktorá vďaka svojej fasáde, upravenému pozemku a plotu s umeleckým dekorom, dominuje svojmu okoliu 8 rokov. Je priebežne udržiavaná a vo vynikajúcom technickom stave.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrická energia, voda, plyn, kanalizácia, navyše má aj vlastnú studňu.

Vzhľadom na veľkorysé dispozičné riešenie domu je vila vhodná i pre mnohopočetné rodiny, prípadne je možné nehnuteľnosť upraviť na tzv. dvojgeneračnú.

Cena: 649 900,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk