Lokalita: Zlaté Moravce
11.06.2024
Celoročne obývateľná chata Zlaté Moravce

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj celoročne obývateľnú chatu s veľkou terasou, ktorú je možné otvoriť alebo uzatvoriť veľkými potálovymi oknami. Je postavená na pozemku s rozlohou 479 m2.

Konštrukčne je riešená ako drevostavba s drevenou konštrukciou, zvonku obložená drevom, zaizolovaná minerálnou vlnou a zvnútra obložená drevom. Strecha je plechová, okná sú plastové dvojsklá.
Dispozične pozostáva z dolnej časti, kde sa vchádza z terasy, kuchyne, kúpeľne a obývačkovej časti odkiaľ je možné vojsť do pivnice aj do záhrady. Ďalej sa tu nachádza drevené schodisko vedúce do podkrovnej spacej časti s balkónom. Je napojená na mestský vodovod, elektrinu a odkanalizovanie je zabezpečené žumpou s objemom min. 10m3.

Kúrenie je zabezpečené pieckou na drevo. Vodu ohrieva elektrický bojler umiestnený v priestrannej pivnici pod chatou. Na terase sa nachádza šamotová pec s otočným grilom. Toto vybavenie ju teda predurčuje nie len k víkendovému sezónnemu užívaniu, ale aj k celoročnému bývaniu, prípadne k prenajímaniu formou AIRBNB. Na pozemku sa nachádza tiež študňa, a konštrukcia pre hojdačky. Chata je kúpou okamžite k dispozícii. Info o cene v RK. Energetický certifikát nie je. V pešej blízkosti sa nachádza polyfunkčný objekt Zlatňanka s potravinami, drogériou, vlaková stanica a balíkobox.

Toto miesto ponúka možnosti trávenia voľných chvíľ v blízkosti Topoľčianok (park, zámok, národný žrebčín, rybárčenie), Loviec s jedinečnou zubrou oborou a povestného pohoria Tribeč. Mesto Zlaté Moravce sa nachádza 12 min. po diaľnici od krajského mesta Nitra s ďalšími možnosťami kultúrneho, alebo športového vyžitia.

PODROBNÉ INFORMÁCIE
Rozloha pozemku 479 m²
Počet poschodí 2
Počet izieb 2
Vlastníctvo osobné
Status aktívne
Voda verejný vodovod
El. napätie 230V
Plyn nie
Kanalizácia žumpa
Internet TV káblový rozvod
Kúpeľňa sprchovací kút
Vykurovanie vlastné – pevné palivo

Balkón áno – 1
Terasa áno – 1
Pivnica áno
Parkovanie verejné
Postavené z drevostavba
Zariadenie nezariadený
Zateplený objekt áno
Krb áno
Klimatizácia nie
Energetický certifikát nie
Bezbariérový prístup nie
Okná plastové
Terén rovina
Prístupová cesta asfaltová cesta
Novostavba áno

Cena: Cena na vyžiadanie v RK
Viac info / foto:
bazos.sk
lenkaskulova.sk
zoznamrealit.sk
Kontakt: Lenka Škulová / 0908164794
E-mail: lenkaskulova.h2h@gmail.com
Web: www.lenkaskulova.sk