Lokalita: Malá Lehota, okres Žaronovica

08.04.2024
Predaj chalupa v obci Malá Lehota, pozemok 5,3á, rekonštruk

Na predaj 2 podlažný vidiecky dom- murovaná chalupa, v obci Malá Lehota. Pôdorys 8x5m, teda cca 80 m2. Môže sa pochváliť vydarenou rekonštrukciou a domáckou pohodou, ktorú je tu cítiť z každého kúta, pôsobí harmonicky, nepreplnene. Dispozične je chalupa riešená veľmi rozumne. Prízemie je situované ako denná časť, nachádza sa tu kuchyňa, jedálenská časť , spoločenský priestor, ….

Interiér prízemia vkusne dopĺňa kachlová pec pri ktorej samozrejme nemôže chýbať drevo, podlahy sú tiež drevené. Poschodie je využívané ako odpočinková časť tejto víkendovej nehnuteľnosti, sú tam spálne. V chalupe sa nachádza tiež kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Teplá voda je zabezpečená bojlerom (50 litr) a prietokovým ohrievačom, na vykurovanie slúži celoročne kachlová pec.

Pozemok má výmeru 5,3á, nachádza sa na ňom potôčik, ovocné stromčeky, studňa. Vedľa chalupy je kôlňa, ktorá slúži ako sklad na drevo. V tejto nehnuteľnosti sa snúbi chalupárska romantika a spolu so záhradou vytvárajú pravú vidiecku idylu. Svoje miesto si tu určite nájdu a deti. Táto chata ponúka pohodlie, dokonalý relax, a hlavne sa tu cítite v kontakte s prírodou.

To všetko tvorí túto chalupu s prívlastkami ktoré sú v detailoch. Vo vzdialenosti cca 8 km sa nachádza lyžiarske stredisko Drozdovo.

Cena: 86 999,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk