16.08.2023
NOVINKA NOVOSTAVBA na predaj

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojacu, dizajnovú 4i novostavbu v obci Beladice, okr. Zlaté Moravce. Kolaudácia domu prebehla v 11/2021. RD s úžitkovou plochou 150 m2 a s vlastnou prístupovou cestou s osvetlením (135 m2), stojí na pozemku 715 m2.

DISPOZÍCIA:
Prízemie: vstupná predsieň, priestranná kuchyňa spojená s jedálňou a obývacou izbou s priamym výstupom na terasu a do záhrady, v časti obývacej izby sa nachádza krbová pec, čo dodáva veľmi príjemnú atomosféru celému priestoru; ďalej je súčasťou prízemia technická miestnosť s prechodom do garáže a samostatná toaleta s umývadlom

Poschodie: priestranná spálňa s výstupom na veľkú loggiu s výhľadom na záhradu a s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, toaleta), 2 x izba s kúpeľňou a toaletou pre hostí.

RD je napojený na všetky siete: voda, elektrina 220/380 V, plyn a kanalizácia,na pozemku sa nachádza vŕtaná kopaná studňa so šachtou a čerpadlom, prívodom elektriny 220/380 V, osvetlenímOhrev TÚV zabezpečený plynom resp. tromi solárnymi kolektormi.

Kúrenie je podlahové vo všetkých izbách, podlahy sú keramická dlažba. V prípade potreby RD disponuje dvomi klimatizačnými jednotkami pre chladenie resp. kúrenie v prípade potreby.

POZEMOK:
Upravená záhrada Vás očarí úžitkovými a ozdobnými stromami, kríkmi a kvetmi s celoročným kvitnutím. Pozemok je oplotený betónovým plotom so vstupnou bránou s elektrickým pohonom. Vonkajšie plochy sú dláždené zámkovou dlažbou, s tromi parkovacími miestami. Na pozemku sa nachádza garáž pre osobné auto s garážovou bránou na DO zn. Hormann.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ NOVOSTAVBA
+ Slnečný pozemok
+ Príjemné prostredie
+ Samostatne stojaci dom
+ Kompletná občianska vybavenosť

Kontakt:
tel. č. +421 903 861 556
email: palaticka@sharkreal.sk

Cena: 291 500 €
Viac info / foto: bazos.sk

REALITY – viac ponúk