LOKALITA: Nemčiňany, okres Zlaté Moravce

17.03.2024
Zaujímavé dva domy na predaj so spoločným dvorom

SHARK real Vám ponúka na predaj dva veľmi pekné a zrekonštruované rodinné domy v tichej lokalite pod lesom, ktoré sa nachádzajú na spoločnom dvore v obci Nemčiňany, neďaleko Zlatých Moraviec. Domy môžu slúžiť na chalupárčenie alebo ako investičná príležitosť, napr. prenájom 3 samostatných bytov, prípadne ako bývanie pre viac rodín.

Dom č.1 o rozlohe 133 m2 prešiel rekonštrukciou ako sú nová fasáda, omietky, podlahy, plastové okná a je zateplený. Nachádza sa tu obývačka, kuchyňa, dve priestranné izby, chodba a kúpeľňa s vaňou a WC. Dom má nové ústredné kúrenie, vykurovaný je kotlom na pevné palivo. Vo vonkajšej časti sa nachádza krásna veranda s posedením. Obidva domy sú napojené na obecnú kanalizáciu.

Dom č.2 o rozlohe 163 m2 prešiel tiež rekonštrukciou, omietky, podlahy, plastové okná, je zateplený a má dve samostatné obývané jednotky s vlastným vchodom. V prvej sa nachádza chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, ďalej samostatná spálňa, detská izba a kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. V druhej pristavenej jednotke s vlastným vchodom sa nachádza chodba, obývačka s kuchyňou, spálňa so šatníkom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Tieto dve jednotky majú nové ústredné kúrenie, vykurované spoločným kotlom na pevné palivo.

Na pozemku sa nachádzajú dve technické miestnosti, z ktorej jedna slúži ako kotolňa a druhá ako dielňa. Ďalej sa tu nachádza krásny uzatvorený altánok s krbom a murovaný bazén. Pekný dizajn dvora s jazierkom a ľudovou tématikou pôsobí veľmi harmonicky. Domy majú zavedenú elektrinu, plyn, obecnú vodu, vlastnú studňu a obecnú kanalizáciu.

Obec Nemčiňany disponuje dobrou občianskou vybavenosťou ako sú: Obecný úrad, pošta, materská škola, potraviny, atď. Ďalej obec ponúka výbornú lokalitu na relax, možnosť turistiky, cyklotúr, rybolovu, hubárčenia a v neďalekom okolí viaceré významné miesta ako Národný žrebčín Topoľčianky s dostihovou dráhou, vinárne Château Topoľčianky, Kaštieľ a zámok Topoľčianky s veľkým parkom, Hipologické múzeum Topoľčianky, Pstruhový raj, Zubria zvernica, Hrad Gýmeš, Arborétum Mlyňany a mnoho ďalších. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v okresnom meste Zlaté Moravce.

Vo vzdialenosti len pár minút autom je mesto Zlaté Moravce, do 10 minút je napojenie na diaľnicu smer BA/BB alebo do 20 minút vzdialené krajské mesto Nitra.

Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť:
+ 2 veľké zrekonštruované rodinné domy
+ Investičná príležitosť
+ Slnečný pozemok
+ Murovaný bazén
+ Zaujímavá lokalita na relax
+ Rýchla dostupnosť do mesta a na diaľnicu

Táto nehnuteľnosť sa dá financovať aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii. Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:- kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti- vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností- uhradenie správneho poplatku

Cena: 124 700 €
Viac info / foto: bazos.sk

REALITY – viac ponúk