okres Nové Mesto nad Váhom
19.10.2023
Jedinečná rodinná vila s výbornou strategickou polohou

SHARK REAL ponúka na predaj exkluzívnu luxusnú vilu s vnutorným bazénom, welness, zimnou záhradou a vonkajším jazierkom. Táto nadherná nehnuteľnosť je situovaná v obci Lúka (okres Nové Mesto nad Váhom), kúsok od výjazdu z diaľnice D1, čo z nej robí strategicky veľmi výhodnú nehnuteľnosť aj pre ľudí dochádzajúcich za prácou.


Nehnuteľnosť je obklopená prírodou a disponuje dostatočným súkromím. Skolaudovaná bola v roku 2014. Zastavaná plocha objektu tvorí 800 m2, úžitková plocha je 1200 m2 spolu pre dve obytné podlažia. Vila leží na rozľahlom udržiavanom pozemku s rozlohou 6260 m2.Pozemok je ohradený kovaným plotom, vchádza sa cez vkusnú kovanú elektrickú dvojkrídlovú bránu na diaľkové ovládanie. Na príjazdovej ceste sa nachádza fontána a dostatočný priestor pre niekoľko áut.Do vily sa vstupuje cez presklenú vstupnú chodbu, z ktorej je plynulý prechod do priestrannej haly s vysokým stropom, so stĺporadím, sedením a nádherným ozdobným dvojitým schodiskom. Z priestrannej haly sa vstupuje do ostatných priestorov vily.Prízemie vily sa dispozične člení na dennú časť, nočnú časť a relaxačnú zónu.


Najbližšie k vstupu sa nachádza priestranná pracovňa luxusným kazetovým stropom, obložením a krbom. K pracovni prislúcha vlastný šatník a samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou a bidetom.Nočná časť pozostáva z hlavnej spálne s priestrannou posteľou, ku ktorej patrí samostatný šatník a luxusne vybavená kúpeľňa so štýlovou samostatne stojacou vaňou, priestrannou sprchou s dvoma hlavicami, dvomi umývadlami a diskrétne umiestnenou toaletou s bidetom.Denná časť pozostáva z veľkorysého obývacieho priestoru s nádhernou štukou na stenách. Nachádza sa tu tiež krb a klimatizačná jednotka. Jedálenskú časť od obývacej oddeľuje akvárium a je zároveň prepojená s kuchynskou časťou, ktorá je zhotovená na mieru s vyrezávanými drevenými prvkami a s barovým sedením. Za kuchyňou sa nachádza aj priestranná špajza na uskladnenie potravín.Na prízemí sa nachádza aj relaxačná zóna, ktorú tvorí presklená zimná záhrada a bazénová časť so saunovým svetom – infrasauna a parná sauna.


Z bazénovej časti je možné vyjsť na terasu s posedením a s možnosťou grilovania a do záhrady. V tejto časti domu sa taktiež nachádza toaleta a sprcha.Na prízemí sa nachádza ešte technická miestnosť s kotlom a vínna pivnička.Na vrchné podlažie sa vstupuje mohutným dvojitým schodiskom. Nachádzajú sa tu dve identické krídla, pričom každé pozostáva z priestrannej spálne s terasou, šatníkom, kúpeľňou a obývacím priestorom. V kúpeľni sa nachádza murovaný sprchový kút, vaňa, umývadlo, toaleta a bidet.

Vila ako taká je situovaná severne, nočná časť je situovaná na východ, denná časť na západ a relaxačná časť na juh.Vila sa predáva kompletne zariadená luxusným vybavením z veľkej časti robeným na mieru.Prízemie domu je vybavené drevenými podlahami, vrchná časť disponuje ľahšími laminátový

Cena: 1 500 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: nehnutelnosti.sk
Patrik Masaryk, RSc.Shark real s.r.o.
sharkreal@sharkreal.sk / +421909139866

REALITY – viac ponúk