13.10.2023
Exkluzívna nehnuteľnosť v okrese Zlaté Moravce

Ponúkame exkluzívnu nehnuteľnosť v okrese Zlaté Moravce v obci Choča vzdialenej od diaľniceR1 Nitra-Banská Bystrica cca 6 minút.Pôvabná obec Choča má okolo 500 obyvateľov a základnú infraštruktúru Základná škola, škôlka, obchod,Pohostinstvo, kultúrny dom. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2013, majitelia kúpili dva susediace pozemky, na jednom z nich postavili nadštandardný 7 izbový dvojpodlažný dom, na druhom pozemku stojí vidiecky dom v relatívne dobrom stave, ktorý je využiteľný na hospodárske účely , alebo na výstavbu ďalšieho rodinného domu. Ten má 5 samostatných izieb Celková výmera pozemkov je 4483 m2.

Okrajová časť pozemkov na ktorých sa nachádza sad prechádza do extravilánu obce.Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov, zariadenie domu je vyrobené na zákazku. Je možné sa dohodnúť na prípadnom odkúpení nábytkov vyrobených z masívu.Na prízemí sa nachádza hala s krbovými kachľami odkiaľ sa krátkym schodišťom dostaneme do vyvýšeného prízemia kde je kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou, priestranná obývačka, izba pre návštevy, veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC,odkladací priestor pod schodišťom a komora.Drevené schodište s kovovým zábradlím vedie do podkrovia, kde sa nachádzajú 4 samostatné spálne,z ktorých každá má prístup na balkón, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Z jednej izby je vchod do povalového priestoru.Kotolňa je súčasťou domu ale má samostatný vstup od záhrady. V izbách sú radiátory, v kuchyni je aj podlahové kúrenie.

Na pozemku sa nachádza uzatvorený altánok so sedením a prekryté státie pre auto.Dom je pripojený na obecnú vodu, plyn, kanalizáciu a elektrinu. Na pozemku sa nachádza aj kopaná studňa, ktorá je využívaná ako úžitková voda na zavlažovanie.Táto jedinečná príležitosť Vám ponúka vyhľadávanú polohu, luxus, pohodlie a priestor na realizáciu vašich snov. Využite túto ponuku a zažite pokoj a harmóniu vidieckeho života so všetkými výhodami moderného bývania s ľahkou dostupnosťou. Preferujeme kupujúceho bez úveru.

Počet izieb: 7
Zastavaná plocha: 130m²
Rozloha pozemku: 4483m²
Vlastníctvo: osobné
El. napätie: 230/400V
Plyn: áno
Kanalizácia: áno
Kúpeľňa: vaňa a sprchovací kút
Vykurovanie: vlastné – plyn
Balkón: áno – 2
Parkovanie: vnútorné
Postavené z: tehla
Zariadenie: zariadený
Okná: drevené
Terén: rovina
Prístupová cesta: asfaltová cesta

Cena od: 330 000 €
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk
Viac info / foto / kontakt: www.real-shop.sk

REALITY – viac ponúk