LOKALITA: Nitra – časť Kynek.

15.03.2024
Krásna udržiavaná záhrada s chatkou v záhradkárskej oblasti

Ponúkame Vám na predaj krásnu a udržiavanú záhradu s chatou s perfektnou dostupnosťou nachádzajúcu sa v tichom prostredí v záhradkárskej oblasti v meste Nitra – časť Kynek.

Na záhrade sa nachádza dvojposchodová, podpivničená chata. Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s kuchynským kútom. Kúrenie na tuhé palivo s možnosťou využitia aj na ohrev a varenie. Na poschodí je jedna miestnosť s možnosťou využitia ako spálňa pre 4-5 ľudí. Z miestnosti je výstup na balkón s nádherným výhľadom na okolitú krajinku. Chata je podpivničená. Vstup do pivničného priestoru je priamo z exteriéru. Chata je napojená na elektrickú energiu. Zo stavebného hľadiska je chata postavená z tehál a zateplená polystyrénom. Chata je dodatočne zabezpečená mrežami. Vstup je pod strieškou súčasťou krytej terasy so sedením. Toaleta je riešená na pozemku latrínou.

Záhrada má rozlohu 349 m2. Je bohato členená. Jej súčasťou je množstvo ovocných stromov a kríkov, priestor na sadenie zeleniny, dekoračné rastliny a tuje, príprava na jazierko, spevnená plocha na nafukovací bazéna množstvo priestoru na využitie podľa vlastných predstáv. Záhrada je oplotená dekoratívnym oplotením. Je napojená na vodu a elektrinu.

Záhradkárska oblasť je oplotená s uzatvárateľným vstupom a možnosťou parkovať v bezprostrednej blízkosti záhrady. Príjazdová cesta je spevnená a bez problémov dostupná akýmkoľvek autom. V blízkosti je aj autobusová stanica. Lokalita je veľmi priateľská, vynikajúce vzťahy so susediacimi záhradkami. Záhrada je vhodná aj pre rodiny s deťmi. V meste Nitra a v blízkom okolí je množstvo spoločenských a rekreačných možností.

Výmera m2: 349
Cena za m2 EUR: 223.50
Rozmery š x d: 22m x 16m
Siete: Elektrina,Voda
Príjazdová cesta: Spevnená cesta
Kontakt na makléra:Patrik Ruman
p.ruman@directreal.sk
0904010297

Cena: 78 000 €
Viac info / foto: bazos.sk

REALITY – viac ponúk