LOKALITA: Vrakuňa, Bratislava

01.02.2024
Na predaj krásny, moderný rodinný dom s bazénom vo Vrakuni

Ponúkame na predaj krásny, moderný, multifunkčný dom, ktorý je ideálny či už na luxusné dvojgeneračné bývanie, alebo na spojenie bývania s podnikaním. Maximálnu diskrétnosť domu zabezpečuje jeho poloha v slepej ulici. Svojim umiestnením v strede prekrásnej záhrady ponúka nádherné miesto na rodinný život a oddych. Na pozemku pri dome je možné parkovanie až 6-ich áut, pred domom ďalšie 3. V prednej časti záhrady sa nachádza garáž. V zadnej časti záhrady je bazén o veľkosti 6×3,5m, s postupným vchádzaním po schodoch do hĺbky 1,1-1,3m so zastrešením. Výhľad do záhrady a na bazén je z veľkej terasy 11x3m, ktorá je prepojená s priestormi na 1. nadzemnom podlaží, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre majiteľov domu.Výhodou domu je, že sa jedná o zrelú novostavbu, s výborným technickým riešením a nadčasovým dizajnom. Kombinácia podlahového kúrenia s radiátormi a vonkajšími roletami na elektrické ovládanie zabezpečuje domu príjemnú klímu pri nízkych nákladoch.

Virtuálnu prehliadku si môžete pozrieť na: https://my.matterport.com/show/?m=jLfPit13JaW

1. nadzemné podlažie:
Na prvom podlaží dominuje prekrásna obývacia izba s veľkorysou kuchyňou a jedálňou prepojená s vonkajšou terasou a záhradou s bazénom.Zariadené je nadčasovým nábytkom na mieru. Celková rozloha podlažia takmer 148m2, premyslená dispozícia a elegantný interiér zaručuje absolútny komfort 3 izbového domu.

2. nadzemné podlažie:
Na druhom podlaží sa nachádza rovnako prekrásny 3 izbový veľkometrážny byt zariadený moderným nábytkom na mieru. Jadrom bytu je obdobne veľká obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, jedálňou a balkónom po celej dĺžke bytu. Celková rozloha vyše 126m2 zaručuje komfortné bývanie aj pre viacčlennú rodinu. Samozrejmosťou sú vstavané šatníky a kompletné zariadenie na mieru, rovnako ako na prvom podlaží.

Suterén domu je v štádiu holodom a tým ponúka priestor na realizáciu a záľuby pre všetkých členov rodiny, prípadne ako kancelárske priestory – nakoľko je presvetlený menšími oknami. V strede spoločenskej miestnosti sa nachádza studňa. Predpríprava je tam aj na vlastné wellness.

Všetky priestory majú samostatné vchody.Lokalita je kombináciou výbornej dostupnosti do mesta, výjazdom na diaľnicu pre aktívnych ľudí a bývaním s kľudom vidieka so súkromím zabezpečeným vysokým plotom a množstvom zelene.

Výmera:
1.NP: 114,98 m² + terasa 32,64m2
2.NP: 114,20m2 + balkón 11,95m²
Suterén: 131,29m2
Celkom: 360,47 m2 + 44,59m2(terasa+ balkón)
Pozemok: 1 717m2

CENA: 1 300 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk